Využijte dodatečné slevy na produkty RAVAK s kodem: ,,KOUPELNA,, a nakupte nejlevněji. Pouze tento týden!

Kuchyně na míru

Kuchyně jsou podle nás jednou z nejdůležitějších a nejfrekventovanějších místností v bytě a investice do této místností má dlouhodobý charakter. Při pořízení nové kuchyně se nejedná o nízké náklady, a proto je třeba věnovat jejímu návrhu dostatečnou pozornost. Při výběru zařízení a výbavy kuchyně bychom tak neměli hledět pouze na vzhled, ale také, a to především, na kvalitu a zpracování výrobků.

Naše firma Vám zajišťuje návrh a realizaci kuchyňských linek na základě Vašich představ a přání. Vaše představy spojíme s našimi zkušenostmi a Vašimi prostorovými a finančními možnostmi, a získáme tak dokonalé a praktické řešení.

Nový projekt-4
Nový projekt-5

Další realizace kuchyňský linek

Aby kuchyň nebyla jen módní záležitostí, ale plnila také svůj praktický účel, je třeba rozmyslet si předem několik bodů. Zavzpomínejte tedy, jak často chodíte nakupovat a jaké zásoby potravin se Vám doma vytváří, abyste při výběru zajistili dostatek úložných prostorů. Dalším důležitým faktorem při navrhování kuchyně bude, zda je její součástí i jídelní kout a počet lidí, kteří spolu pravidelně stolují. Frekvence, s jakou se v kuchyni pohybujete a jak často vaříte je rozhodující při výběru materiálu a jejich kvality. Svou roli budou hrát také Vaše další návyky a to zejména stravovací zvyky a Váš životní styl. Neméně důležitým faktorem je také přítomnost dětí v domácnosti, jímž se musí přizpůsobit řešení kuchyňského prostoru.

Specializujeme se jak na moderní kuchyně a kuchyňské linky, tak na kuchyně rustikální. Prohlédnout si můžete naši práci zde na stránkách, nebo také přijít do našeho studia v Českých Budějovicích a naši zaměstnanci Vám ochotně poskytnou odbornou konzultaci.

Sjednat schůzku

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení