Využijte dodatečné slevy 2 % na veškerý sortiment značky RAVAK! V objednávce stačí vložit kód ,,KOUPELNA,, a sleva je Vaše. Platí pouze tento týden.

Kuchyně na míru

Kuchyně jsou podle nás jednou z nejdůležitějších a nejfrekventovanějších místností v bytě a investice do této místností má dlouhodobý charakter. Při pořízení nové kuchyně se nejedná o nízké náklady, a proto je třeba věnovat jejímu návrhu dostatečnou pozornost. Při výběru zařízení a výbavy kuchyně bychom tak neměli hledět pouze na vzhled, ale také, a to především, na kvalitu a zpracování výrobků.

Naše firma Vám zajišťuje návrh a realizaci kuchyňských linek na základě Vašich představ a přání. Vaše představy spojíme s našimi zkušenostmi a Vašimi prostorovými a finančními možnostmi, a získáme tak dokonalé a praktické řešení.

Nový projekt-4
Nový projekt-5

Další realizace kuchyňský linek

Aby kuchyň nebyla jen módní záležitostí, ale plnila také svůj praktický účel, je třeba rozmyslet si předem několik bodů. Zavzpomínejte tedy, jak často chodíte nakupovat a jaké zásoby potravin se Vám doma vytváří, abyste při výběru zajistili dostatek úložných prostorů. Dalším důležitým faktorem při navrhování kuchyně bude, zda je její součástí i jídelní kout a počet lidí, kteří spolu pravidelně stolují. Frekvence, s jakou se v kuchyni pohybujete a jak často vaříte je rozhodující při výběru materiálu a jejich kvality. Svou roli budou hrát také Vaše další návyky a to zejména stravovací zvyky a Váš životní styl. Neméně důležitým faktorem je také přítomnost dětí v domácnosti, jímž se musí přizpůsobit řešení kuchyňského prostoru.

Specializujeme se jak na moderní kuchyně a kuchyňské linky, tak na kuchyně rustikální. Prohlédnout si můžete naši práci zde na stránkách, nebo také přijít do našeho studia v Českých Budějovicích a naši zaměstnanci Vám ochotně poskytnou odbornou konzultaci.

Sjednat schůzku