Doprava zdarma od 15.000 Kč s DPH! Využijte nejlepší ceny na obklady a dlažby. Vinylové podlahy za vyjímečné ceny!

Návrh vizualizací

Máte jasnou představu o své nové koupelně s rohovou vanou? Máte vysněnou bílou kuchyňskou linku s dřevěnou pracovní deskou a černými designovými prvky? Jak jen vše sladit? Kde na to vzít čas a energii? Jak si pohlídat, aby vše stylově a vkusně ladilo?

Nechte to na nás! Zajišťujeme návrhy vizualizací, jak pro kuchyňské linky, tak i pro koupelny. Od nás budete mít stylovou, vyladěnou koupelnu a kuchyni bez starostí! Od první schůzky, kdy navštívíte náš showroom v Českých Budějovicích se Vám bude věnovat jeden pracovník - profesionál a znalec všech detailů. A věřte, že až budete odcházet, budete od nás odcházet s úsměvem na tváři.

Pokud se k nám teprve chystáte - sjednejte si schůzku:

 
 

A co se bude dít pak?

Po odeslání požadavku na sjednání schůzky, obdržíte termín domluvené a potvrzené schůzky u nás na showroomu. Budeme se na Vás těšit. Sebou si na první schůzku, kde budeme řešit Vaší novou koupelnu nebo kuchyni, ideálně připravte:

1. ROZMĚRY

Na schůzku si určitě vezměte ručně načrtnutý plán rozměrů místnosti, kde se bude kuchyně nebo koupelna realizovat. Úplně postačí rozměry místnosti, výšky stěn, rozměry oken a dveří. Případně bude dobré, když budete znát místa, kde jsou vedeny rozvody, odpad atd. Abychom hned v počátku vše do vizualizace zakreslili.

2. POTŘEBY

Jak má kuchyně nebo koupelna sloužit? Jaký servis od ní očekáváte? Máte děti? Potřebujete velký mrazák i sólo velkou lednici? Kde chcete mít digestoř? Máte v kuchyni okno? Chcete mít myčku nádobí? Chcete všechny spotřebiče vestavěné? Potřebujete sprchový kout i vanu? Potřebujete dvě umyvadla nebo stačí jen jedno? Perete v technické místnosti nebo bude sušička i pračka také v koupelně?

3. CO SE VÁM OPRAVDU LÍBÍ

Promyslete si jaké barvy se Vám v domácnosti líbí? Kolik členů domácnosti bude reálně dalších pár let kuchyni či koupelnu využívat? Jste zastánci starších klasických kuchyní nebo preferujete moderní styl? Od tohoto bodu se posuneme dál, více budeme řešit na místě s naším profesionálem a specialistou.

Vše Vám zajistíme do posledního detailu.

Máme tým grafiků s dlouholetými zkušenostmi.