Doprava a platba

Děláme vše pro vaši spokojenost a pohodlný nákup. Vyškolení prodejci vám doporučí, pomohou s výběrem přímo na prodejně. Dáváte-li přednost nákupům z pohodlí domova, využijte ČEČETKA s.r.o. e-shop. Snadno si ověříte dostupnost vámi vybraného produktu. 

Doprava a platba

Zakoupené zboží vám dovezeme kamkoliv po celé ČR nebo si můžete zakoupené zboží osobně odebrat na prodejně v Českých Budějovicích. Bližší informace a dopravě a možnosti platby naleznete v sekci "Doprava a platba".

STÁHNOUT VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

V ceně elektrozařízení je zahrnut recyklační poplatek.

Společnost ČEČETKA s.r.o., je zapojena v systému využití a zpětného odběru obalů EKO-KOM, identifikace: EK-R00040051. Za využití a zpětný odběr obalů, byl uhrazen poplatek systému EKO-KOM. Nespotřebované části výrobku odevzdejte na příslušná sběrná místa.

Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ochrana osobních údajů

Společnost ČEČETKA s.r.o. veškeré získané osobní údaje zákazníků používá pouze pro účely obchodní a marketingové ve smyslu plnění služeb zákazníkům.
Platné znění souhlasu se zpracování osobních údajů nalezete zde.

Reklamační formulář

V případě potřeby řešit reklamaci zboží si reklamační list můžete stáhnout zde.