Doprava zdarma od 15.000 Kč s DPH! Využijte nejlepší ceny na obklady a dlažby. Vinylové podlahy za vyjímečné ceny!

Doprava a platba

Děláme vše pro vaši spokojenost a pohodlný nákup. Vyškolení prodejci vám doporučí, pomohou s výběrem přímo na prodejně. Dáváte-li přednost nákupům z pohodlí domova, využijte ČEČETKA s.r.o. e-shop. Snadno si ověříte dostupnost vámi vybraného produktu. 

Doprava a platba

Zakoupené zboží vám dovezeme kamkoliv po celé ČR a na Slovensko nebo si můžete zakoupené zboží osobně odebrat na prodejně v Českých Budějovicích. Bližší informace a dopravě a možnosti platby naleznete v sekci "Doprava a platba".

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

V ceně elektrozařízení je zahrnut recyklační poplatek.

Společnost ČEČETKA s.r.o., je zapojena v systému využití a zpětného odběru obalů EKO-KOM, identifikace: EK-R00040051. Za využití a zpětný odběr obalů, byl uhrazen poplatek systému EKO-KOM. Nespotřebované části výrobku odevzdejte na příslušná sběrná místa.

Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ochrana osobních údajů

Společnost ČEČETKA s.r.o. veškeré získané osobní údaje zákazníků používá pouze pro účely obchodní a marketingové ve smyslu plnění služeb zákazníkům.
Platné znění souhlasu se zpracování osobních údajů nalezete zde.


Reklamační formulář
V případě potřeby řešit reklamaci zboží si reklamační list můžete stáhnout zde.


Formulář odstoupení od smlouvy
Pro odstoupení od kupní smlouvy může kupující využit vzorový formulář poskytovaný prodávajícím. Formulář vrácení zboží si můžete stáhnout zde.