Využijte dodatečné slevy 2 % na veškerý sortiment značky RAVAK! V objednávce stačí vložit kód ,,KOUPELNA,, a sleva je Vaše. Platí pouze tento týden.

Nerezové vozíky do gastronomie

Nerezové vozíky do gastronomie, aneb jak mít řád v kuchyni!

Sháníte profesionální gastronomické vybavení? Potřebujete lépe zařídit restaurační zařízení? Chcete si pořídit vozíky do profesionální kuchyně? Jaké jsou možnosti nerezových vozíků? Přečtěte si celý náš článek. Poradíme Vám, jaké vozíky vybrat.

Nerezové a servírovací vozíky usnadňují manipulaci nejen v gastronomickém provozu, ale také například v hotelovém zařízení, v restauracích, ve stravovacích zařízení a ve všech moderních, profesionálních provozech. Nerezové vozíky, ať už se jedná o servírovací vozíky, speciální vozíky, gastronádobové vozíky a vozíky na koše, Vám budou velmi užitečným pomocníkem při jakékoliv manipulaci, přesunech, organizaci a uskladnění či uložení nádob, táců, potravin, surovin a podobně. Z názvu každého vozíku již předem vyplývá, k čemu je určen a k čemu má sloužit.

Jako první se zaměříme na servírovací vozíky. Servírovací vozíky nám slouží především pro servírování pokrmů. Můžeme jim také jinak říci: "stolky na kolečkách". Jsou skvělým pomocníkem při servírování každého jídla. Vozíky můžeme volit s policemi nebo se vsuny na tácy. Pro lepší manipulaci doporučujeme zakoupit servírovací vozík s madly. Vozík je určen pro použití do všech hotelů, kuchyní, pohostinství, jídelen, pekáren a pro další profesionální provozy. Vhodný je též do stravovacích a veřejných zařízení, jako jsou školy a školky, domy spečovatelskou službou a nemocnice. Servírovací vozíky jsou vyrobeny z materiálu - nerez, což zajišťuje pevnost a stabilitu vozíku. Díky nerezu mají servírovací vozíky stále stejný vzhled po několik let. Mají dlouhou dobu životnosti a také stálý vzhled. Servírovací vozíky mohou mít nosnost 80 kg - 220 kg.

Ve druhé kategorii se zaměříme na speciální vozíky. Ty jsou určeny pro speciální účely a potřeby. Vozíky mohou být využity například pro přípravu kávy či různých jiných nápojů. Kávovarové nerezové vozíky jsou určeny pro použití do všech hotelů, kuchyní, pohostinství, jídelen, pekáren a pro další profesionální provozy. Mohou je taktéž, jako servírovací vozíky, využít i stravovací a veřejná zařízení, školy, školky, domy pro seniory či nemocnice. U speciálních vozíků jsou výhodou vozíků kolečka s brzdou. Speciální vozíky jsou vyrobeny také z nerezu, takže jsou odolné vůči rezavění a mechanickému poškození. Nosnost se pohybuje přibližně kolem 80 kg/ na jeden speciální nerezový vozík.

Třetí kategorií jsou gastronádobové vozíky. Tato kategorie zahrnuje nabídku těch nejlepších, především nerezových, transportních vozíků na plechy a gastronádoby. Gastronádoby jsou například využívané v konvektomatu, pečicí troubě, vodní lázni, termoboxu, lednici, šokeru či v regálech. Pojízdné vozíky jsou nepostradatelnou součástí každé profesionální kuchyně, gastronomického průmyslu, hotelů a restaurací. Gastro regálové vozíky nabízíme na našem e-shopu ČEČETKA s.r.o. s různými počty podnosů a v různých rozměrech. Vyberte si ten, který bude vhodný právě pro Vaše zařízení. Pojízdné vozíky jsou stabilní, pevné a jsou vyrobeny z celosvařovaných rámů z nerezu. Pro snadnější manipulaci si vyberte vozík s kolečky a také s brzdou. Nosnost gastronádobových vozíků se pohybuje v rozmezí 80 kg - 90 kg.

V poslední, tedy čtvrté kategorii, si uděláme přehled o vozíkách na koše. Pojízdné regálové vozíky jsou nepostradatelnou součástí a v dnešní době již nutností každé moderní restaurace, hotelu, jídelny či gastro provozovny. Vozíky na koše nabízíme s různými počty vsunů na koše, v různých velikostech a také rozměrech. Pojízdné vozíky na koše jsou pevné, kvalitní a stabilní. Díky nerezu vydrží dlouho ve skvělém stavu. Nosnost vozíků na koše se pohybuje od 60 kg - 100 kg.

Obecně, jsou nerezové gastro vozíky vhodné pro všechny typy potravinářských podniků. S velkou oblibou je využívají hlavně restaurace, bary, fast foody, závodní jídelny, nemocnice a školy, masokombináty, mlékarny, cukrárny, pekárny či pizzerie. V současné době si již nerezové vozíky oblíbili i další průmyslová odvětví jako jsou čerpací stanice, továrny a výrobny nebo třeba márnice. Nerezové gastro vozíky jsou již standardem v každé kuchyni. Chcete mít také dokonale a kompletně vybavenou restauraci či jídelnu? V žádné kuchyni nesmí chybět kvalitní gastro nerezové nádobí a nerezové nádoby. Nerez je totiž velmi populární a vyhledávaný materiál, právě v oblasti kuchyně. Hlavní výhodou nerezu je dlouhá životnost dobrá distribuce tepla. Dále je také nerez, jak už vyplývá z jeho názvu, velmi odolný vůči rezavění a mechanickému poškození. I proto našel využití u všech gastro vozíků.

Nerez je pevný a tvrdý materiál. Nerezové gastro vozíky, které nabízíme na našem e-shopu ČEČETKA s.r.o. jsou vybrané tak, aby plnily funkci prvotřídních výrobků a také splňovaly potřeby všech provozovatelů gastronomie i dalších. Na našem e-shopu zakoupíte jen ty nejkvalitnější vozíky.

Pokud budete potřebovat poradit s výběrem a nákupem nerezového gastro vozíku, neváhejte nás kontaktovat na Tel: +420 724 535 046 (od pondělí do pátku, od 9:00 - 18:00 hodin). Nebo nám napište na e-mail: obchod@cecetka.cz.

www.cecetka.cz