Využijte dodatečné slevy 2 % na veškerý sortiment značky RAVAK! V objednávce stačí vložit kód ,,KOUPELNA,, a sleva je Vaše. Platí pouze tento týden.

Sázka na jistotu! Nové interiérové dveře

Sázka na jistotu! Nový interiér, a to i bez bourání. Jednoduchou a rychlou výměnou interiérových dveří změníte vnitřek Vašeho domova. Pokud patříte k těm, kteří si rádi a často vylepšují a zkrášlují bydlení mohl by Vás tento článek oslovit a zaujmout. Zkuste obměnit třeba jen interiérové dveře. Uvidíte, že rázem vykouzlíte příjemnou změnu a úplně novou atmosféru Vašeho domova. Nezapomeňte, že dveře dotváří celkový vzhled interiéru a podtrhují jeho styl.

Jaký styl dveří frčí? Rozhodujete se mezi dekorem dřeva a bílou? Poradíme Vám.

Interiérové dveře v dekoru dřeva jasně vyhrávají. Oblíbené jsou jak světlé odstíny dřeva, tak tmavé odstíny nejrůznějších druhů dřev. V oblibě jsou s jemnou i s výraznější kresbou, nechybí ani zdůrazněné suky. Trendové jsou také povrchy z dřevěné nebo břidlicové dýhy, které působí luxusnějším dojmem. Dýhy bývají přece jen trochu náročnější na údržbu. Na ochranu se proto používají lamináty, fólie a laky. Dřevo bude v interiéru působit vždy příjemněji a útulněji. Dřevo dodává pocit tepla.

Bílá je klasika. Máme-li barevněji laděný interiér, do výraznějších dekorů na dveřích už se raději nepouštějte. Mohlo by to být, jak se říká, tak trochu už moc. Naopak bílá bude působit čistým jednoduchým dojem, nechá vyniknout ostatním barvám v interiéru. Nejen, že prostor prosvětlí, ale také pozitivně ovlivní optickou velikost místnosti.

Na co nezapomenout? Na kliku. Klika je důležitý designový detail. Stále oblíbenější jsou matné a nebo broušené kovové kliky. Barvy vyhrávají bílá a nebo antracitová. Pokud chcete zvýšit komfort užívání dveří, zvolte magnetický zámek u dveří. Otevírání a zavírání dveří u Vás doma tak získá nový rozměr.

Pokud máte zájem o nové dveře od nás a potřebujete pomoci s interiérem, kontaktujte nás.