Využijte dodatečné slevy 2 % na veškerý sortiment značky RAVAK! V objednávce stačí vložit kód ,,KOUPELNA,, a sleva je Vaše. Platí pouze tento týden.

ČEČETKA s.r.o. koupelny JIKA

Na našem e-shopu ČEČETKA s.r.o. seženete NOVĚ i veškerý koupelnový sortiment od značky JIKA. Značka JIKA vznikla roku 1878 ve Znojmě jako první keramický závod na sanitární keramiku v Evropě. Již od počátků se společnost zařadila mezi špičku mezi výrobci sanitární keramiky, což je mimo jiné, zásluha její široké nabídky koupelnových potřeb. Značka JIKA prakticky od svého vzniku suverénně zaujímá v České republice postavení jedničky mezi výrobci sanitární keramiky. Značka JIKA podle posledních průzkumů trvale zůstává pro většinu zákazníků symbolem tradice a kvality. Její expanze na zahraniční trhy zároveň dokládá to, že kvalita výrobků ve spojení s příznivou cenou mají velký potenciál dalšího růstu. Stoupá její obliba i u zákazníků nejen na tradičních trzích Ukrajiny, Pobaltí nebo Ruska, ale také v náročné západní Evropě, na Středním východě a v mnoha dalších zemích. Velký podíl na obchodních úspěších má široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.

Jaký sortiment od značky JIKA si na našem e-shopu ČEČETKA s.r.o. můžete vybrat?
Od značky JIKA si můžete pohodlně vybavit celou Vaší novou koupelnu.

Jde o vybavení a potřebný sortiment do všech koupelen. Vybrat si můžete v kategorii umyvadel, ať už umyvadlo klasické, dvojumyvadlo, umyvadlovou mísu, zápustné a vestavné umyvadlo, umývátko, umyvadlový sifon či zdravotní umyvadlo. Záleží jen na Vaší preferenci. V této kategorii sežente i keramické sloupy a kryty pod umyvadla. Výroba sanitární keramiky probíhá tlakovým litím a je patentem společnosti Laufen. Využívá se již od roku 1985. Společnost Laufen CZ disponuje v České republice devíti linkami pro tlakové lití. Používá se pro výrobu umyvadel, nádržek, klozet a bidetů. Metoda výroby keramických střepů tlakovým litím je beze sporu technologií budoucnosti.

V kategorii vodovodních baterií nabízíme velký výběr z vodovodních baterií sprchových, vanových, umyvadlových, bidetových, dřezových a také veškeré příslušenství k bateriím i sprchové příslušenství.

Další kategorií je koupelnový nábytek. Nábytek JIKA se kromě dobrých cen vyznačuje vysokou odolní vůči vlhkosti i mechanickému poškození. K jeho výrobě se používají jen ty nejkvalitnější lepidla. Závěsy skříněk mají často nosnost až 150 kg. Vzhled lakovaných ploch koupelnového nábytku se v čase nemění, nestárne a nežloutne, protože obsahuje UV filtry. Všechny skleněné výplně dvířek nábytku jsou vyráběny z kaleného bezpečnostního skla. Heslo značky JIKA zní: "Garance kvality – výrobní proces." V kategorii koupelnového nábytku na našem e-shopu seženete skříňky pod umyvadlo, umyvadlové desky a ostatní nízké, střední či vysoké koupelnové skříňky.

Náš sortiment zahrnuje také nabídku WC a bidetů. Nabízíme klozety stojící, závěsné, kombinační a také veškeré příslušenství k toaletám a bidetům. Můžete si u nás zakoupit i WC sedátka, WC tlačítka, podomítkové moduly či splachovací nádržky pro toalety.

Umíte si představit koupelnu bez vany či bez sprchy? Ne. To asi nikdo. Proto si na našem e-shopu můžete vybrat z velké nabídky van, sprchových koutů, dveří a stěn, sprchových vaniček, vanových zástěn, příslušenství a dalších koupelnových doplňků.

Firma JIKA nezapomíná ani na další důležite doplňky jako jsou zrcadla do koupelny, zrcadlové skříňky a osvětlení. Vše seženete také na našem e-shopu.

Splníme i speciální přání. Pro ty, kteří například shání vybavení do koupelny pro své malé děti nebo pro realizaci koupelny bez bariér - i tento sortiment naše nabídka zahrnuje.

Mezi nejprodávanější se řadí JIKA - série Cubito, Mio, Olymp a Lyra Plus, které žijí jak designem, tak praktičností. Nechte se také inspirovat a nakupte na našem e-shopu ČEČETKA s.r.o. Nebo navštivte náš showroom v Českých Budějovicích.
V případě potřeb nás kontaktujte: Tel.: +420 724 535 046 (Po-Pá 9 - 18 hod). Nebo nám napište e-mail: obchod@cecetka.cz