Využijte dodatečné slevy 2 % na veškerý sortiment značky RAVAK! V objednávce stačí vložit kód ,,KOUPELNA,, a sleva je Vaše. Platí pouze tento týden.

Sortiment RAVAK, ČEČETKA s.r.o.

Společnost RAVAK vznikla v roce 1991 v České republice a i v současné době nosí známky svých zakladatelů, rodiny Kreysových a Vařekových, které firmu stále aktivně řídí. Nejprve výroba tvořila pouze sprchové vaničky a sprchové kouty, sortiment se ovšem, jak už to bývá, začal rozrůstat. Nyní se RAVAK soustředí především na výrobu moderních koupelen, které jsou promyšlené do každého detailu. V sortimentu tak najdeme vany, sprchové kouty a dveře, umyvadla, koupelnový nábytek, vodovodní baterie a koupelnové doplňky. RAVAK nyní působí ve více než 50 zemích světa.

Firma RAVAK cílí hlavně na design a kvalitu.

Design

Svým zákazníkům pravidelně představují domyšlené výrobky, které jsou zároveň originální otiskem konkrétního autora. Výrobky značky RAVAK a celá koncepce jejich práce v oblasti designu vychází z projektu RAVAK DESIGN LAB, v jehož rámci zvou ke spolupráci mezinárodně uznávané designery, aby svou tvůrčí invencí neustále osvěžovali estetickou a funkční hodnotu výrobků RAVAK.

Kvalita

Za úspěchem firmy RAVAK stojí také dodržování základních pravidel, jako je dohled nad prvotřídní kvalitou, užití jedinečných technologií, řemeslná zručnost zkušených mistrů a orientace na originální autorský design. Čím se liší RAVAK od konkurence? Vytvářejí výrobky pro zákazníky - odrážejí současné trendy a proto se líbí těm nejnáročnějším z vás. Díky bohatému sortimentu výrobků a promyšlenému designu nabízí řešení pro celou koupelnu. RAVAK výrobky jsou prvotřídní kvality, certifikované a díky tomu na ně poskytují i prodlouženou záruku.

Proč RAVAK?

1) Praktické řešení pro celou koupelnu

Krásnou koupelnu chce mít každý, není třeba kvůli tomu slevovat z některých požadavků. Produkty RAVAK vyřeší interiéry koupelen tak, aby se do nich vešlo vše, co potřebujete ke komfortnímu koupání i sprchování.

2) Výroba výrobků vychází z dlouholetých zkušeností

Výrobou a vývojem interiérů koupelen se zabývají již přes 30 let. RAVAK řešení jsou tak založena hlavně na zkušenostech z praxe.

3) Design je něco více, než jen odlišení se od konkurence

Design celého sortimentu RAVAK musí být dobrý a také užitečný. Navrhují výrobky, které jsou v souladu s trendy doby, ale také především s vysokou užitnou hodnotou, technicky domyšlené, jednoduché a bezpečné. Splupracují se světovými designerskými špičkami i s českými mladými talenty.

4) Na výrobky RAVAK se můžete spolehnout

Renomé firmy je pro samotnou společnost také velmi důležité. Používají nejkvalitnější materiály a nabízí na většinu zboží prodlouženou záruku (až 25 let) a ve většině případů, zcela zdarma.

Veškerý sortiment od značky RAVAK seženete na našem e-shopu ČEČETKA s.r.o.
Inspirujte se a podívejte se na nabídku značky RAVAK, kterou u nás můžete jednoduše zakoupit.
V případě potřeb nás kontaktujte: Tel.: +420 724 535 046 (Po-Pá 9 - 18 hod). Nebo nám napište e-mail: obchod@cecetka.cz