Využijte dodatečné slevy 2 % na veškerý sortiment značky RAVAK! V objednávce stačí vložit kód ,,KOUPELNA,, a sleva je Vaše. Platí pouze tento týden.

Kuchyně na míru České Budějovice

Co dělat, když vaše manželka vyslovila své přání: „Chci novou kuchyni“. Právě nyní je ten nejlepší čas na pořízení nové kuchyně, ideálně kuchyně na míru od nás ČEČETKA s.r.o., se showroomem v Českých Budějovicích. Vyrobíme vám kuchyni na míru podle vašich představ. Kuchyně je místnost, které je přikládána velká důležitost, často je středobodem bytu či domu. Není pouze funkčním prostorem, která by sloužila k vaření pokrmů, stolování a jídlu, ale je další obytnou místností, ve které se nejenom vaří a konzumuje, ale která je i místem setkávání, příjemného posezení, dohánění pracovních povinností nebo dětských her a jiné zábavy. K zařizování nové kuchyně byste tedy měli přistupovat zodpovědně, poradit se v kruhu rodinném a také s odborníky. Dopřejte si proto kvalitu, kterou vám mohou nabídnout pouze a jedině kuchyně vyráběné na míru. Pro výrobu používáme ty nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie. Vyrábíme, neustále inovujeme a držíme se současných moderních trendů. S námi si můžete být jisti, že vaše kuchyně bude vypadat opravdu tak, jak si představujete. Prvotřídní design, zdravotně nezávadné materiály, vysoká kvalita a moderní technologie jsou u nás samozřejmostí. Věříme, že s námi vaše kuchyň nebude jen obyčejným místem na vaření, ale stane se skutečně reprezentativní místností.

Plánujeme a řešíme stylové kuchyně s Vámi! V prvním kroku je fajn promluvit si se svou rodinou a shodnout se na daném stylu a vzhledu kuchyně. Jaké kuchyně se vaší rodině líbí? Jaká kuchyně zapadne do celkového designu vašeho bytu či domu? Na trhu je nepřeberné množství možností, oblíbenými a často volenými styly kuchyní jsou moderní světlé kuchyně, klasické bílé kuchyně, tmavé a minimalistické kuchyně, rustikální kuchyně, francouzské provence kuchyně, industriální kuchyně, černé lesklé nebo šedé a betonové kuchyně.

Při volbě materiálu, volte to, co se vám líbí a nechte si od odborníků vysvětlit výhody a nevýhody použitých materiálů a barev kuchyní. Z praxe vám můžeme nastínit třeba problematiku tmavé kuchyně, kdy opticky působí temnějším dojmem i celá místnost, a naopak kuchyně bílá místnost rozsvítí a rozzáří, opticky zvětší. Pokud máte v kuchyni hodně světla a okna, tmavá kuchyně u vás nebude problém.

Další krok je funkčnost a praktičnost! Pokud jste si vybrali styl kuchyně nebo si vymysleli svůj vlastní, dalším krokem je uspořádání kuchyně a vybavení. Jistě oceníte, když při vaření budete mít hned po ruce přesně věc, kterou hledáte. Díky grafickému návrhu si můžete kuchyni vyladit podle svých potřeb a představ. Jednotlivě s vámi projdeme funkčnost kuchyně, praktické vychytávky a dostatek úložných prostorů v kuchyni. Následně se postaráme i o kompletní realizaci a montáž. A vy se budete moci soustředit pouze na vaření.

Nezapomeňte na kuchyňské spotřebiče. Nedílnou součástí každé kuchyně jsou i kuchyňské spotřebiče, které dělíme na volně stojící nebo vestavěné. Trendem dnešní doby jsou 100% spotřebiče zabudované do kuchyňské linky. Z estetického, funkčního i cenově dostupnějšího hlediska doporučujeme zabudované spotřebiče. Preference je samozřejmě jen a jen na vás. Naši odborníci vám vše detailně rozkreslí v grafickém návrhu. Tak, aby se vám kuchyně co nejlépe používala.

Bonus od nás! Připravíme vám i návrh doplňkových dekorací, které se do vaší nové kuchyně budou stylově a designově hodit. A také vám můžeme navrhnout jídelní stůl, který bude pro vaši rodinu nejvhodnější. Kde jinde byste chtěli uvařené pokrmy konzumovat? Výběr jídelního stolu nepodceňujte. Můžete jedním kouskem nevhodného nábytku, jídelního stolu, zkazit celý designově navržený koncept kuchyňské linky. S grafickým návrhem kuchyně a s ním spojeným i kuchyňským stolem, vám pomohou naši specialisté na naší pobočce v Českých Budějovicích. Sjednejte si schůzku a navštivte nás.

Prohlédněte si naši fotogalerii a vyberte si u nás svoji vysněnou kuchyni. V kuchyních od nás se skvěle vaří a působí vždy reprezentativně.