Doprava zdarma od 15.000 Kč s DPH! Využijte nejlepší ceny na obklady a dlažby. Vinylové podlahy za vyjímečné ceny!

Koupelny České Budějovice

Přejete si novou koupelnu na míru a bez starostí? Jsme tu pro vás ČEČETKA s.r.o., vše na jednom místě. Vyberte si styl koupelny od našich designérů nebo si vyberte svůj vlastní. Pomůžeme vám navrhnout vhodné uspořádání a vybavení do vaší koupelny. Sjednejte si schůzku v našem showroomu v Českých Budějovicích, kde vám naši zaměstnanci ukážou veškeré možnosti a typy koupelen a koupelnového vybavení. Po vyslechnutí vašich představ vám připravíme grafický návrh, kde si můžete koupelnu vyladit do posledních detailů. Postaráme se o kompletní realizaci a montáž tak, abyste ve své koupelně mohli příjemně relaxovat a plnila veškeré praktické požadavky a funkce. Mít vkusně zařízenou koupelnu přispěje k image celého domu nebo bytu. Většina z nás si koupelnu zařizuje na celý život, proto je důležité nepodcenit návrh a soustředit se na praktické využití a estetiku.
Základem designu koupelny jsou jednoznačně obklady a dlažba. V našem širokém spektru obkladů a dlažeb najdete obkládačky, mozaiky, dekorace, schodovky a sokly, stavební chemii, dlaždice a ostatní doprovodný sortiment. V koupelnové nabídce dále najdete kvalitní vodovodní baterie, jak umyvadlové, tak i vanové, sprchové, dřezové nebo podomítkové. Při zařizování koupelny se neobejdete bez výběru vhodné sprchy a sprchového příslušenství, sprchových koutů a dveří. Náš sortiment zahrnuje i umyvadla. Moderní jsou například umyvadla na desku nebo dvojumyvadla. Pokud chcete vaši koupelnu modernizovat jen jednoduše, vyberte si nový koupelnový nábytek. Jde o koupelnové skříňky a poličky, desky pod umyvadla, zrcadla, galerky a osvětlení. Pro dokonalý relax ve vaně nabízíme pohodlné koupelnové vany rovné, asymetrické, rohové, volně stojící nebo masážní systémy. Pomůžeme vám také v oblasti zařizování toalety, kdy v naší nabídce najdete wc, bidety a doprovodné koupelnové vybavení jako jsou držáky na ručníky, dávkovače mýdla nebo dezinfekce. Vždy se snažíme plnit přání a potřeby našich zákazníků a klademe důraz na efektivní řešení.

Nabízíme unikátní stylová řešení na míru. Patříme mezi profesionály v koupelnových studiích a naše nabídka zahrnuje moderní trendy.