Využijte dodatečné slevy 2 % na veškerý sortiment značky RAVAK! V objednávce stačí vložit kód ,,KOUPELNA,, a sleva je Vaše. Platí pouze tento týden.

Philips Hue - chytré osvětlení

Objevte všechny možnosti, které přináší chytré osvětlení Philips Hue!

Trendem a stále ještě novinkou je ve světě světel Philips Hue. Je to více, než jen světlo. Philips Hue je celá vaše fantazie.
O co vlastně jde? Philips Hue je systém domácího osvětlení, který můžete intuitivně ovládat skrze aplikaci ve vašem smartphone nebo na tabletu. Řídící jednotka může obsluhovat klidně až 50 světel. Záleží jen na vás jakou barvou, intenzitou a kdy budou daná světla svítit. S Philips Hue dokážete rozsvěcet i zhasínat světla, tlumit i zesilovat inzenzitu osvětlení, měnit barevný odstín světla, vypínat a zapínat světla v určený čas.

Co vše Philips Hue nabízí? Jde o inteligentní bezdrátové osvětlení, které přináší příznivé změny v řadách Philips Hue White, White Ambiance a White and Color Ambiance. Jestliže chcete svou domácnost chytře rozsvítit, pak si vyberte světla od Philips Hue. Pokud již u vás Philip Hue září, jistě oceníte příslušenství a žárovky s vylepšeným designem, 3 produktových řadách a výhodných balení.

Philips Hue nabízí úsporné inteligentní LED žárovky s paticemi E27, E14 a GU10 pro snadnou výměnu ve vašem stávajícím domácím nebo zahradním osvětlení, které můžete jednoduše spárovat přes můstek Philips Hue Bridge a ovládat je odkudkoli pomocí mobilní aplikace nebo pomocí Philips Hue Dimmer Switch dálkového ovladače. Volit je možné ze žárovek White s nastavením různé intenzity teplého bílého světla 2700K, White Ambiance se stmívatelným bílým svitem ve 4 volitelných teplotách, anebo White and Color Ambiance s nastavitelnou intenzitou a odstíny bílého i barevného světla podle vašich potřeb, požadavků nebo nálady. Sortiment zahrnuje i venkovní a interiérové pohybové čidlo pro ještě větší komfort využití světla.
 
V kategorii interiérových svítidel Philips Hue najdete širokou nabídku toho nejlepšího osvětlení do vaší domácnosti. Philips Hue je smart (neboli chytré) domácí osvětlení, které si oblíbíte pro svou nadčasovost, úsporu energie a možnost ovládat světlo vašeho domova odkudkoli pomocí mobilní aplikace nebo pomocí dálkového ovladače. Volíte mezi různou intenzitou a odstíny bílého nebo barevného světla podle vašich potřeb a nálady. V nabídce jsou stropní, nástěnná i bodová svítidla do obývacího pokoje, ložnice nebo kuchyně, ale i do koupelny, dále pak lustry, stojací lampy a lampičky na čtení i pro dekorativní účely. Můžete volit mezi moderním i klasickým designem a s Philips Hue integrovanými LED diodami nebo s LED žárovkou.
 
Philips Hue nabízí také jedinečné inteligentní venkovní osvětlení. Venkovní osvětlení Philips Hue si získá vaši pozornost nejen pro svůj moderní design a úsporu energie, ale především pro své chytré schopnosti a možnosti ovládání světla vaší zahrady nebo terasy odkudkoli pomocí mobilní aplikace. Jednoduše lze volit různé intenzity a odstíny bílého nebo barevného světla podle vaší aktuální nálady nebo potřeb. Sortiment zahrnuje venkovní nástěnná a stropní svítidla, menší a vyšší sloupky i LED pásky s Philips Hue integrovanými LED zdroji nebo s LED žárovkou.
 
V kolekci chytrého domácího osvětlení Philips Hue najdete i LED závěsná svítidla, která vynikají LED světelným zdrojem s okamžitým startem svícení. Jsou vhodné do všech interiérů a jsou nabízeny v moderních designech. LED závěsná svítidla umožňují vytvářet v místnosti osobité světelné efekty. Dají se ovládat připojením přes Bluetooth s mobilní aplikací, hlasem nebo pomocí můstku Philips Hue Bridge. Svítidlo tak budete moci ovládat odkudkoliv. Délka zavěšení je nastavitelná při instalaci od 8 až 16 cm do 158 až 166 cm dle typu světla.
 
Philips Hue nabízí i venkovní nástěnná svítidla. Doporučujeme například dokonalé nástěnné venkovní LED svítidlo Welcome, z kolekce zahradního smart osvětlení Philips Hue se silným teplým bílým světlem Hue White 2700K a s možností regulace intenzity svitu. Toto světlo vyžaduje připojení přes Hue Bridge. Krytí IP44 značí voděodolnost a vhodnost použití v exteriéru.
 
V případě potřeby, nás kontaktujte na Tel.: +420 724 535 046 (Po-Pá 9 - 18 hod). Nebo nám napište e-mail: obchod@cecetka.cz