Doprava zdarma od 15.000 Kč s DPH! Využijte nejlepší ceny na obklady a dlažby. Vinylové podlahy za vyjímečné ceny!

Rigidní vinylové podlahy České Budějovice

Obecně řečeno, si vinylové podlahy u nás nacházejí čím dál více spokojených zákazníků. Jsou komplexním řešením pro všechny typy interiérů a mají skvělé užitné vlastnosti. Také si ale lámete hlavu nad tím, co znamená zkratka „rigid“ v názvu vinylových podlah? Jde totiž o přelomovou novinku ve světě podlah. Jde o rigidní vinylové podlahy. Není to tak dávno, kdy teprve vstoupily rigidní vinylové podlahy na český trh. I tak se ale stihly pořádně osvědčit, především svou kvalitou. Pokud hledáte něco stejně hezkého, ale odolnějšího, než jsou pravé dřevěné podlahy, vsaďte určitě na rigidní vinylovou podlahu.

Čím jsou charakteristické rigidní vinylové podlahy?

Nová generace rigidních vinylových podlah spočívá ve speciální technologii „rigid“. Díky nové technologii je kompozitní jádro podlah extrémně tuhé a pevné. Podlahy vynikají rozměrovou stálostí i v extrémních teplotních změnách. Udává se rozměrová stálost mezi teplotami od 10 °C do 60 °C. Rigidní vinylové podlahy obstojně odolávají bodové zátěži i vlhkosti. Mezi výhody rigidních vinylových podlah se dále řadí jednoduchá a rychlá pokládka, možnost instalace na většinu stávajících podlah (např. na dlažbu), jsou ideální pro oblasti s intenzivním pochozem a provozem, mají dokonalý akustický komfort, snadno se čistí a udržují, odolávají vůči otěru, poškrábání a skvrnám. Další výhodou rigidních vinylových podlah je jejich široká nabídka barevného provedení, odstínů a imitace například v barvě se strukturou dřeva nebo kamene.

Čím ještě rigidní podlahy vynikají?

Mají opravdu odolnou nášlapnou vrstvu a tlumí tak veškeré zvuky, poradí si s nárazy, jsou také dokonale odolné například proti psím drápkům, dětským hračkám nebo třeba otlakům od židle. Vydrží zkrátka navěky a navíc v reprezentativním stavu. Také jsou vhodné pro podlahové vytápění.

Kam všude se rigidní vinylové podlahy hodí?

Můžete je jednoduše položit v celém bytě či rodinném domě. Hodí se i do vstupních hal či jiných často používaných místností. Snadná údržba a vysoká odolnost vůči vlhkosti pak dovoluje použití rigidních podlah i v kuchyni nebo koupelně. Rigidní vinylové podlahy najdou využití i v komerčních prostorech a na veřejných místech.

Vyzkoušejte novou generaci rigidních podlah i Vy. Budete mile překvapeni kvalitami. Objednejte na našem e-shopu. Nabízíme největší výběr podlah na jihu Čech. Nebo si sjednejte schůzku přes náš web: https://www.cecetka.cz/a navštivte náš showroom v Českých Budějovicích. Naši prodejci a odborníci na pobočce, Vám s výběrem vinylové či jiné podlahy rádi poradí. Případně nás kontaktujte: +420 724 535 046 (Po-Pá 9 - 18 hod). Nebo napište mail na: obchod@cecetka.cz

Naše tipy rigidních podlah, zakoupit je můžete na našem e-shopu: https://www.cecetka.cz/vinylove-podlahy/

https://www.cecetka.cz/xl-click-0-55-rigid-dub-elektra-7987-vinylova-podlaha-floor-forever/

https://www.cecetka.cz/economy-vinyl-click-0-3-rigid-4505-vinylova-podlaha/

https://www.cecetka.cz/economy-vinyl-click-0-3-rigid-4501-vinylova-podlaha/