Doprava zdarma od 15.000 Kč s DPH! Využijte nejlepší ceny na obklady a dlažby. Vinylové podlahy za vyjímečné ceny!

SPC minerální podlahy

Myslíte si, že hlavním tahounem a trendem ve světě podlah jsou jen dřevěné, vinylové a laminátové podlahy? Vyvedeme vás z omylu. Není tomu tak. V současné době jsou tyto druhy podlah, především tedy laminátové podlahy, často nahrazovány SPC minerální podlahou. SPC minerální podlahy se stále více prosazují v moderních, českých domácnostech. Díky tomu můžeme tedy říct, že se tržní standardy v oblasti podlahových krytin poměrně rychle proměňují. SPC minerální podlahy se stávají silným hráčem na trhu podlah.

Co jsou to SPC minerální podlahy?
Jde o novější kategorii v sortimentu podlah. Minerální jádro SPC podlahy je inovativní směsí minerálů a moderních polymerů, které zaručí maximální odolnost a rozměrovou a tvarovou stabilitu podlah. SPC minerální podlahy jsou oproti jiným podlahám tvrdší, pevnější a méně náročné na kvalitu podkladu, ale přitom jsou příjemné na dotek. Krytiny SPC jsou ekologickou podlahou v mnoha směrech. Použité přírodní minerály jsou v souladu s trendem snižování emisí u podlahových krytin, protože mají nulové emise. Velmi nízký tepelný odpor SPC podlah znamená zase efektivnější využití podlahového vytápění, čímž klesá spotřeba energií ve vaší domácnosti. Na konci své životnosti je SPC minerální podlaha plně recyklovatelná.

Proč roste zájem o SPC minerální podlahy?
Zájem domácností o SPC minerální podlahy roste, protože vynikají v celé řadě užitných vlastností, kterých by například laminátové podlahy dosáhly jen těžko. O jaké jde? Například vynikají perfektní odolností vůči vlhkosti. Z toho důvodu je možné použít SPC minerální podlahu do celého vašeho domu či bytu, včetně koupelny. Nebo si nechat SPC minerální podlahu položit na chatu či chalupu u lesa, kde se může vyskytovat vlhkost. SPC minerální podlaha to vydrží. SPC minerální podlaha vyniká také odolností vůči velké zátěži, zvládne opakovaný pojezd kolečkové židle nebo drápky vašich domácích mazlíčků. Dalším důvodem, proč se o SPC minerální podlahy zvyšuje zájem, je rostoucí cena ostatních podlah, které mají ovšem mnohem kratší životnost.

Čím je SPC minerální podlaha unikátní?
Jednoznačně svou ochrannou vrstvou. Ochranná vrstva u SPC minerální podlahy zaručuje dlouholetou ochranu před oděrem, zničením a před poškrábáním. Zároveň také ochranná vrstva SPC podlahy chrání barvu dekoru podlahy. Díky tomu je SPC podlaha vhodná nejen do bytového segmentu trhu, ale také do méně vytížených prostor komerčních, jako jsou malé kanceláře, prodejny či obchody.

SPC minerální podlahy se staly spojením mnoha výhod do jednoho výrobku. Jestliže tedy hledáte podlahu, která vydrží velkou zátěž, ale i vlhkost, je vhodné se zamyslet nad pořízením SPC podlahy. Také díky velmi elegantnímu zpracování a módním přírodním dekorům jsou SPC podlahy vhodné do všech prostor ve vašem domě. Naše tipy přinášíme zde:

https://www.cecetka.cz/platinum-cork-click-rigid-cw-263-montana/

https://www.cecetka.cz/platinum-cork-click-rigid-cw-933-colorado/

https://www.cecetka.cz/oulanka-kahrs-tl--6mm-spc-mineralni-podlaha--matny-povrch--v-drazka/

 

 

Nabízíme největší výběr podlah na jihu Čech! Nebo si sjednejte schůzku přes náš web: https://www.cecetka.cz/ a navštivte náš showroom v Českých Budějovicích. Naši prodejci a odborníci na pobočce Vám s výběrem vinylové či jiné podlahy rádi poradí. Případně nás kontaktujte: +420 724 535 046 (Po-Pá 9 - 18 hod.) Nebo napište mail na: obchod@cecetka.cz