Využijte dodatečné slevy 2 % na veškerý sortiment značky RAVAK! V objednávce stačí vložit kód ,,KOUPELNA,, a sleva je Vaše. Platí pouze tento týden.

10 důvodů, proč si domů pořídit topidlo

Také máte rádi teplo? Někdy, zvláště v zimních měsících, se Vám může stát, že topení, které máte doma není dostatečné, je Vám neustále zima a proto hledáte alternativu, která by byla účinná, ale ne příliš náročná na provoz a vyřešila by Vaší situaci. Pro tyto případy  doporučujeme, pořídit si kvalitní topidlo, přímotop či elektrický konvektor z našeho e-shopu ČEČETKA s.r.o.

Při výběru a volbě vhodného topidla pro interiér, myslete především na výkon topidla. Čím větší topný výkon bude těleso mít, tím rychleji dojde k ohřátí celé Vaší místnosti. Také lze obecně říct, že čím větší prostor pro vytápění domácnosti budete mít, tím větší výkon topidla bude potřeba. Vybrat si můžete z naší široké nabídky. V kategorii TOPIDEL, najdete jak elektrická keramická topidla, nástěnná topidla, halogenové ohřívače, infrazářiče, konvektory, teplovzdušné ventilátory, turbo radiátory, tak i elektrocentrály. Výběr toho ideálního, je jen a jen na Vás. Topidlo představuje moderní a účinnou technologii vytápění do domácnosti nebo kanceláře. Hlavní výhody topidel, je možné shrnout do deseti bodů.

1) Topidlo Vám poskytne okamžité teplo

Pokud toužíte po rychlém teple, tak právě topidlo Vám poskytne teplo ihned a navíc s nízkou  spotřebou energie. Díky tomu je efektivním prostředkem na vytápění Vaší domácnosti. Oceníte ho zvláště ve chvílích, kdy budete potřebovat rychlé zahřátí.

https://www.cecetka.cz/iskra--elektricky-halogenovy-ohrivac-iskra-hh09--400-800-1200-1600w/

2) Vysoká hřejivost

Topidla mají vysokou hřejivost.

3) Malé rozměry

Topidla jsou charakteristická malými rozměry a nízkou hmotností. Většina z nich je přenosná, snadno se tak s nimi dá manipulovat a přesouvat je podle potřeby do jiné místnosti.

4) Nízká hlučnost

U topidel se obecně nemusíte bát, že Vás jejich provoz bude nějakým způsobem rušit. Jedná se o tichá topidla, která tak oceníte nejen večer, ale stejně tak i v době Vašeho spánku.

5) Nevysušují vzduch v místnosti

Velkou předností topidel je, že nevysušují vzduch. Tuto výhodu pocítíte na Vašem zdraví, protože suchý vzduch v domácnosti se sebou nese řadu zdravotních problémů.

6) Nevíří prach

Topidla můžete bez obav pořídit do domácnosti, ve které se vyskytuje alergik nebo astmatik. Topidla nevíří prach, a proto nezpůsobují respirační problémy.

https://www.cecetka.cz/iskra--elektricky-konvektor-iskra-pn-2000--1000-2000w/

7) Moderní deisgn

Elektrická keramická topidla, nástěnná topidla, halogenové ohřívače, infrazářiče, konvektory, teplovzdušné ventilátory, turbo radiátory atd. jsou moderní přístroje s elegantním designem. Vzhledově nejžádanější jsou stojací keramická topidla.

8) Nízké pořizovací náklady

Všechna topidla, konvektory a ventilátory se vyznačují nízkými pořizovacími náklady. Sehnat se dají již v řádech několika stokorun. Nepředstavují tedy výraznou zátěž pro rodinný rozpočet.

9) Zabraňují vzniku plísní

Díky ohřívání místnosti zabrání topidla, konvektory i ventilátory vzniku či šíření plísní.

10) Teplo bez produkce spalin

Nejenže topidla nevíří prach, ale ani neprodukují žádné spaliny či jiné zdraví nebezpečné látky. Můžete je tedy bez obav používat, aniž byste škodili svému zdraví nebo životnímu prostředí.

https://www.cecetka.cz/iskra--olejovy-turbo-radiator-iskra-yl-b28-11/

Nové topidlo si můžete objednat z pohodlí Vašeho domova zde: https://www.cecetka.cz/topidla-2/

Pokud budete potřebovat pomoci s výběrem - neváhejte nás kontaktovat: Tel.: +420 724 535 046 a nebo nám napište e-mail na: obchod@cecetka.cz