Využijte dodatečné slevy 2 % na veškerý sortiment značky RAVAK! V objednávce stačí vložit kód ,,KOUPELNA,, a sleva je Vaše. Platí pouze tento týden.

Prémiová značka LAUFEN nově v našem sortimentu

Do našeho sortimentu produktů jsme nově zařadili také značku LAUFEN.

Jedná se o švýcarskou značku, která na na trhu působí více než 125 let. Pyšní se precizností, kvalitou, designem a také udržitelností v koupelně.

Osobitost tradiční švýcarské značky se odráží zejména v symbióze designu, kvality a funkčnosti. LAUFEN, značka v portfoliu ROCA je jedním z předních světových výrobců s globální distribuční sítí. Hlavní kompetence společnosti spočívá v jejích znalostech v oblasti výroby sanitární keramiky. Již více než 125 let používá značka LAUFEN lidstvu nejstarší známý tvárný materiál, za účelem tvorby inovativních sanitárních výrobků, vysoce moderní zařízení s legendární švýcarskou přesností. Znalost koupelny jako celku se vyvinula jak z působnosti společnosti LAUFEN v keramickém průmyslu, tak ze sofistikovaného designu.
 
Výrobky LAUFEN jsou na první pohled jedinečné tím, že jejich švýcarský návrh spojuje dva hlavní designové trendy: emocionální italský design z jihu a tradiční severní design charakteristický svou přesností a jasností.
 
Pro společnost LAUFEN má kvalita dva aspekty: výrobní znalosti a vysoký stupeň praktického přínosu, který dokončená koupelna poskytuje zákazníkovi - což nemusí být na první pohled patrné. Společnost LAUFEN se zabývá výrobou produktů, které umožňují používat vodu, vzácný přírodní zdroj, střídmě a dokazuje tím svůj závazek k ochraně a zachování přírodních zdrojů a výrobě šetrné k životnímu prostředí.
 
Tato společnost nabízí produkty do koupelen i různé koupelnové kolekce. Mezi oblíbené a známé kolekce patří například kolekce SONAR, PALOMBA, Kartell, LIVING atd. Na náš e-shop ČEČETKA budeme během krátké doby postupně přidávat produkty od značky LAUFEN. Budete si tak u nás moci zakoupit od této značky například nový koupelnový nábytek, skříňku pod umyvadlo, sprchovou vaničku, vanu, umyvadlo, klozet, bidet, vodovodní baterie či další koupelnové doplňky.
 
Pokud budete potřebovat pomoci s výběrem - neváhejte nás kontaktovat: Tel.: +420 724 535 046 a nebo nám napište e-mail na: obchod@cecetka.cz