Obklady a dlažby s nejlepší cenou v ČR. Nečekejte s objednávkou! Doprava zdarma u všech objednávek nad 15.000 Kč.

Akční ceny - koupelny JIKA

Na našem e-shopu ČEČETKA s.r.o. aktuálně probíhá akce na koupelnový sortiment od značky JIKA! Nepropásněte výhodný nákup za skvělé ceny!

Značka JIKA vznikla roku 1878 ve Znojmě jako první keramický závod na sanitární keramiku v Evropě. Již od počátků se společnost zařadila mezi špičku mezi výrobci sanitární keramiky, což je mimo jiné, zásluha její široké nabídky koupelnových potřeb. Značka JIKA prakticky od svého vzniku suverénně zaujímá v České republice postavení jedničky mezi výrobci sanitární keramiky. Značka JIKA podle posledních průzkumů trvale zůstává pro většinu zákazníků symbolem tradice a kvality. Její expanze na zahraniční trhy zároveň dokládá to, že kvalita výrobků ve spojení s příznivou cenou mají velký potenciál dalšího růstu. Stoupá její obliba i u zákazníků nejen na tradičních trzích Ukrajiny, Pobaltí nebo Ruska, ale také v náročné západní Evropě, na Středním východě a v mnoha dalších zemích. Velký podíl na obchodních úspěších má široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.

Jaký sortiment od značky JIKA si na našem e-shopu ČEČETKA s.r.o. můžete vybrat?
Od značky JIKA si můžete pohodlně vybavit celou Vaší novou koupelnu.

Čeho konkrétně se probíhající akce od značky JIKA týka?

Především všech vodovodních baterií a sprchového příslušenství

Umyvadel - konkrétně ze série JIKA Mio

Podomítkových modulů s WC

Kombiklozetů

Koupelnového nábytku

Značka JIKA nabízí vybavení a potřebný sortiment do všech koupelen.

V kategorii koupelnový nábytek od značky JIKA pořídíte za velmi dobré ceny vše pro Vaši koupelnu. Navíc se JIKA a její koupelnový nábytek pyšní velmi vysokou odolní nábytku vůči vlhkosti i mechanickému poškození. K jeho výrobě se používají jen ty nejkvalitnější lepidla. Závěsy skříněk mají často nosnost až 150 kg. Vzhled lakovaných ploch koupelnového nábytku se v čase nemění, nestárne a nežloutne, protože obsahuje UV filtry. Všechny skleněné výplně dvířek nábytku jsou vyráběny z kaleného bezpečnostního skla. Heslo značky JIKA zní: "Garance kvality – výrobní proces." V kategorii koupelnového nábytku na našem e-shopu seženete skříňky pod umyvadlo, umyvadlové desky a ostatní nízké, střední či vysoké koupelnové skříňky.

 

Mezi nejprodávanější se řadí JIKA - série Cubito, Mio, Olymp a Lyra Plus, které žijí jak designem, tak praktičností.
Nechte se také inspirovat a nakupte na našem e-shopu ČEČETKA s.r.o. Nebo navštivte náš showroom v Českých Budějovicích.
V případě potřeb nás kontaktujte: Tel.: +420 724 535 046 (Po-Pá 9 - 18 hod). Nebo nám napište e-mail: obchod@cecetka