Doprava zdarma od 15.000 Kč s DPH! Využijte nejlepší ceny na obklady a dlažby. Vinylové podlahy za vyjímečné ceny!

Betonová a kamenná koupelna

Plánujete novou koupelnu? Představujete si něco nadčasového, luxusního, ale zároveň elegantního? Líbí se Vám beton a kámen v interiéru? Pak by i Vaše koupelna mohla být zařízena právě těmito materiály.

Betonová a kamenná koupelna nemusí vždy působit chladně, studeně a nudně. Naopak. Dnešní doba přináší tolik možností a koupelnových doplňků, že se stává stále oblíbenější volbou.

Designová betonová koupelna

Pokud chcete zařídit Vaši koupelnu originálně a zároveň luxusně, sáhněte po betonu. Ten se stává trendem koupelen. Beton je charakteristický strohou elegancí, krásou jednoduchosti a svou nadčasovostí. Jednoduše se Vám jen tak neokouká. Betonová koupelna se hodí jak do industriálních, tak i do moderních interiérů, bytů a domácností. Beton v koupelně působí jako decentní pozadí pro další barevné doplňky nebo pro další přírodní koupelnové příslušenství

Beton v koupelně využijete téměř všude. Ideální jsou betonové obklady a dlažby, které se vyznačují snadnou údržbou. Čím větší formáty obkladů a dlažeb použijete, tím méně budete mít v koupelně spár a tím méně prostoru pro možné usazování nečistot a obtížnější čištění. Betonové obklady a dlažby jsou také odolné vůči poškození. Obecně řečeno beton vynikne nejlépe na stěnách a podlahách koupelny. Další výhodou betonových obkladů a dlažeb je také cenově dostupné řešení. Beton v koupelně můžete využít i v podobě betonového umyvadla na desku či v podobě betonových koupelnových doplňků, jako jsou mýdlenky, dávkovače mýdla, nádoby s WC štětkou atd. Vše může být v betonovém provedení. Betonová koupelna působí perfektně jak ve vyladěném šedém designu nebo například v kombinaci s černým, bílým, stříbrným či zlatým koupelnovým zařízením. 

Elegantní kamenná koupelna

Láká Vás spíše kamenná koupelna? Kámen a další přírodní materiály jsou v moderních interiérech velmi oblíbenou volbou. Kámen se hodí prakticky kamkoliv. Vypadá skvěle všude. Výhodou kamene je, že má jedinečnou barvu, odstín, strukturu, povrch, kresbu i své vlastnosti. Každý kus je originál. Proto i Vaše koupelna bude jedinečná. Kámen můžete v koupelně využít jako obklady a dlažbu. Má dobré funkční vlastnosti a snadno se udržuje. Mezi neoblíbenější varianty kamene v koupelně patří mramor a travertin. Pokud plánujete obklady a dlažbu z jiného materiálu a kámen chcete využít v koupelně jiným způsobem, je to určitě také možné. Dokonale bude působit například mramorová volně stojící vana uprostřed koupelny, která bude dominovat Vaší koupelně nebo kamenné umyvadlo na desku. Tyto netradiční koupelnové prvky pozvednou Vaši koupelnu na zcela novou úroveň elegance. 

Mramor má hladký povrch a je velmi odolný, což je při kontaktu s vodou velmi důležité. Mramor nabízí širokou škálu barev a vzorů. Vybírat můžete od bílých barev až po šedé, béžové, hnědé či růžové odstíny. Mramor může být světlý, tmavý, studený, teplý, lesklý i matný. Pokud zvolíte pravý přírodní mramor počítejte s větší finanční investicí. Jestli chcete peněžence něco ušetřit, zvolte imitaci mramoru. Imitace mramoru je levnější záležitostí a vyniká svou odolností. Imitace mramoru se vyrábí za pomoci 3D tisku a dekory jsou tak přesvědčivé, že je od pravého přírodního mramoru rozeznáte jen sotva. 

Kamenná koupelna bude vypadat noblesně, pokud ji vybavíte vhodnými koupelnovými doplňky. Do kamenných a mramorových koupelen se hodí doplňky z přírodních materiálů, ale i jednobarevné. Pokud chcete do kamenné koupelny dodat více života, doplňte do ní květiny či rostliny. Pokud se Vám zdá kamenná koupelna studená, zkombinujte ji s barevnými či zlatými doplňky. 

Zaujal Vás náš dnešní článek? Plánujete novou koupelnu v betonovém či kamenném designu?

Obklady, dlažby a veškeré koupelnové doplňky si můžete z pohodlí domova vybrat a objednat na našem e-shopu Čečetka s.r.o. V případě potřeb nás kontaktujte na Tel.: +420 724 535 046 nebo nám napište e-mail na: obchod@cecetka.cz