Doprava zdarma od 15.000 Kč s DPH! Využijte nejlepší ceny na obklady a dlažby. Vinylové podlahy za vyjímečné ceny!

Černé koupelnové doplňky

Černé koupelnové doplňky Vám pomohou vykouzlit moderní koupelnu snů. Černá barva se v koupelně začíná v současné době objevovat stále více a stala se trendem dnešní doby. Doplňky do koupelny v černé barvě vytvoří nejen esteticky zajímavou koupelnu, ale jsou také praktické, funkční, dekorativní a svým způsobem dodají koupelně útulnost. I ty nejběžnější koupelnové a WC doplňky by měly dotvářet příjemnou atmosféru, abychom se doma cítili hezky. Z naší velké nabídky designových doplňků si každý vybere, ty ideální, pro svou koupelnu a WC.

Ano, někomu se mohou zdát černé doplňky v koupelně odvážné, ale také jsou i hodně originální. Čím se řídit při zařizování černé koupelny? Pokud plánujete černé koupelnové dopňky, je vhodné zvolit barvu obkladů a dlažeb ve světlejším tónu. To znamená, volit například obklady bílé, šedé, v dekoru betonu atd. Také působí skvěle, pokud v koupelně máte okno. Tím se Vám do koupelny dostane více světla a černé doplňky tak v koupelně vyniknou.

Jaké další barvy se hodí ke koupelně s černými doplňky? Ideální bude kombinace bílé a černé. Jsou to kontrastní barvy a jsou si skvělými komplici. Taková koupelna funguje a tyto barvy se krásně doplňují. Ovšem černou můžete kombinovat i s jakoukoliv další světlou variantou. Vhodná je třeba světle modrá, světle hnědá, krémová, mramor atd. Lepší je volit vždy obklady v jedné barvě a doplňky v koupelně v druhé, v našem případě v černé barvě.

Na co ještě nezapomenout při použití černé barvy v koupelně? Tím je rozhodně dostatečné osvětlení koupelny. Aby na nás koupelna nepůsobila až moc tmavě. Naším tipem je využití klasického hlavního stropního osvětlení koupelny a kombinace s led pásky a zrcadlovými koupelnovými svítidly. Také volte míru použití černých koupelnových doplňků podle velikosti místnosti Vaší koupelny.

Černé koupelnové doplňky - kde všude je můžeme využít?

Černé příslušenství k umyvadlům

S užitečnými a zároveň dobře vypadajícími černými koupelnovými doplňky se koupelna stane místem potěšení. Skvěle působí kombinace bílého umyvadla s černou vodovodní baterií. U umyvadla bude krásně vypadat černý dávkovač na mýdlo, černý držák na mýdlo, černý umyvadlový sifon, černý držák na skleničky na zubní kartáčky a také černý držák na ručníky, který by v blízkosti umyvadla neměl chybět nebo jednoháček či dvojháček na ručníky. Vše seženete na našem e-shopu. Také zde můžete objednat dávkovače mýdla či desinfekce pro využití ve veřejných prostorech.
 
Černé sprchové a vanové doplňky
 
Černé koupelnové doplňky do sprchy a vany Vám zajistí především designovou koupelnu se vším potřebným, co ke sprchování a koupání budete potřebovat. Na našem e-shopu můžete zakoupit černé sprchové i vanové vodovodní baterie. V černé barvě nabízíme také ruční sprchy, sprchové systémy, hlavové sprchy, sprchové hadice, držáky sprchy a veškeré sprchové příslušenství. Mohla by se vám hodit například praktická černá police na ručníky i s držákem, černá skleněná polička do sprchy či černý dávkovač na mýdlo nebo sprchový gel. Proto, aby Vám dokonale ladila do černé barvy celá koupelna, nabízíme i černé sprchové kouty, černé sprchové dveře, černé zástěny Walk-in, černé žlaby, rošty a další sprchové příslušenství. 
Toužíte po černé vaně? Žádný probém. I vana nemusí být jen bílá a můžete si ji jednoduše objednat na našem e-shopu. Vaše koupelna s černou vanou bude působit luxusně a její pozornost neunikne žádné Vaší návštěvě.
 
Černé WC doplňky
 
V harmonické koupelně by neměly chybět ani odpovídající WC doplňky, samozřejmě také v černé barvě. Držák s nádobkou na WC stětku ve stejném designu je symbolem moderní elegance. V koupelně upoutá pozornost i černý držák na toaletní papír. Nezapomeňte vyladit ani WC tlačítko na splachování toalety. To zvolte také v černém provedení, ať celé okolí Vaší toalety působí jednotně a esteticky prostě perfektně.
 
Pokud Vás náš článek inspiroval a chcete si pořídit černé doplňky do Vaší nové koupelny, jednoduše vše objednejte na našem e-shopu ČEČETKA s.r.o. V případě potřeb nás neváhejte kontaktovat na: Tel.: +420 724 535 046 (Po-Pá 9 - 18 hod). Nebo nám napište e-mail: obchod@cecetka.cz