Doprava zdarma od 15.000 Kč s DPH! Využijte nejlepší ceny na obklady a dlažby. Vinylové podlahy za vyjímečné ceny!

Dlažba v imitaci betonu

Hledáte moderní dlažbu, která bude s přehledem slušet chodbě, obývacímu pokoji, kuchyni, koupelně i ložnici? Proč se dlažba imitující beton stala tak populární? Jak dlažbu v dekoru betonu kombinovat s jinou dlažbou a obkladem? Jaké má dlažba v imitaci betonu výhody? Pokud toužíte po skvělém vzhledu Vašeho interiéru, za použití dlažby v dekoru betonu, přečtěte si celý náš článek.

Dlažba v imitaci betonu představuje dokonalý a moderní dekor, který toho má hodně co nabídnout. Je vhodný především pro milovníky minimalismu a obdivovatelům neotřelých, jednoduchých i luxusních vzhledů.

Dlažby v betonové imitaci nebo dlažby v imitaci cementové stěrky jsou aktuálně v interiérech velmi žádané. Nemusejí být jen šedé, nudné a strohé. V současné době jsou tyto designy dlažeb v nabídce i ve spoustě dalších barev, struktur a vzhledů. Dlaždice, které imitují beton se dají oživit patchworkovými, geometrickými i jinými dekoracemi. Díky tomu pak betonové dlaždice poslouží k vytvoření zajímavé podlahy, pohledové zdi v interiéru, výjimečného vzhledu koupelny nebo jako dekorativní obklad na stěnu například v ložnici či v šatně. Betonový obklad působí dobře také v okolí krbu, kolem barového pultu nebo za kuchyňskou linkou.

K jakému stylu bydlení se hodí dlažba v dekoru betonu? Kde všude v interiéru lze dlažbu imitující beton využít?
Dlaždice imitující beton jsou velmi přizpůsobivé. Betonová dlažba v interiéru vytvoří perfektní a neutrální vzhled, který lze doplnit či kombinovat s interiérovými prvky. Dlažba v dekoru betonu také velmi dobře ladí s dalšími materiály, jako jsou dlažby v imitaci dřeva nebo i s materiály jako je dřevo, kov či mramor. Betonová dlažba je vhodná pro ty, kteří mají rádi strohý, minimalistický, jednoduchý, industriální a rustikální styl. Betonovou dlažbu lze použít v celém interiéru, především proto, že má nejen perfektní vzhled, ale také proto, že není náročná na údržbu a zachovává si svůj skvělý vzhled po celou dobu své životnosti. Betonovou dlažbu si můžete nechat položit v celé vaší domácnosti, jak do chodby, obývacího pokoje, koupelny, tak i do dalších místností. Dlažba v designu betonu vypadá úžasně ve všech klasických i moderních interiérech.

Některé betonové dlaždice mají i tu výhodu, že jsou vyráběny pro použití v interiéru i exteriéru. Co to pro Vás znamená? Že můžete jednoduše sladit Váš interiér a exteriér. Snadno tak položíte stejný typ/ druh betonové dlažby do vašeho obývacího pokoje a na terasu či zahradu.

Jaké barvy nabízí imitace betonových podlah?
Z pohledu barvy těchto dlažeb, se rozhodně bavíme hlavně o šedé barvě v nejrůznějších odstínech. Kromě šedé, seženete ale také béžovou, krémovou, okrovou, hnědou, černou, ale například betonovou dlažbu s nádechem zelené barvy.

Pro jaké místnosti se hodí dlažba v dekoru betonu?
Na tuto otázku je odpověď velmi snadná. Dlažba i obklady v imitaci betonu jsou vhodné pro všechny místnosti. Hodí se jak do malých, tak i do velkých prostor. Při volbě betonových dlažeb nemusíte mít žádné obavy. Dodají designový vzhled vašemu interiéru a jsou v nabídce v různých velikostních formátech. Takže pro menší prostory a místnosti volte menší rozměry obkladů a dlažeb a naopak, například do velké koupelny, zvolte klidně velkoformátové dlaždice s dekorem betonu.

Jaké jsou výhody betonové dlažby?
Betonové dlažby jsou nejen estetické, ale také praktické a funkční.
Mezi výhody dlažeb v imitaci betonu můžeme zařadit snadnou pokládku, dlouhou dobu životnosti, perfektní vzhled, cenovou dostupnost, snadnou údržbu, jednoduché čištění a vysokou odolnost.

Obklady a dlažby v imitaci betonu můžete jednoduše objednat na našem e-shopu: https://www.cecetka.cz/obklady-a-dlazby-2/

V případě potřeby, nás kontaktujte na Tel.: +420 724 535 046 (Po-Pá 9 - 18 hod). Nebo nám napište e-mail: obchod@cecetka.cz