Doprava zdarma od 15.000 Kč s DPH! Využijte nejlepší ceny na obklady a dlažby. Vinylové podlahy za vyjímečné ceny!

Interiérové studio České Budějovice

Jsme interiérové studio v jižních Čechách se sídlem v Českých Budějovicích. Nabízíme kompletní sortiment pro vybavení interiéru bytu či domu, nebo i jednotlivé kousky designového nábytku a doplňků, a také vybavení do domácnosti „na míru“. Specializujeme se navrhování, vizualizace, projektování, samotné realizace a odborný servis bytových interiérů. Na českém trhu působíme již od roku 1995 a jsme dynamicky se rozvíjející firmou. Kompletní servis týkající se zařízení interiéru poskytujeme na celém území ČR i v zahraničí.

Nabízíme především kuchyně na míru, kdy vám naše firma zajistí návrh a realizaci kuchyňských linek na základě vašich představ a přání. Dále nabízíme dveře na míru, takže pokud si nemůžete a ani nechcete vybírat dlouhé hodiny dveře ve standardních obchodech, navštivte nás. Fantazii se meze nekladou, vyrobíme vám dveře podle vašich preferencí. Pokud hledáte inspiraci, tak jste tady také správně! Vestavěné skříně od nás, to je také nábytek na míru. Poptejte u nás realizaci vestavných skříní. Pokud jste se právě nastěhovali do nového domu nebo bytu, skříně, které perfektně padnou do Vaší domácnosti jistě oceníte. Nejen, že do nich budete ihned moci schovat oblečení a další nepotřebné věci, ale také tím sjednotíte celkový dojem Vaší domácnosti.

Nabízíme velkou řadu podlah. Preferujete dřevěnou, vinylovou nebo laminátovou podlahu? Ať už je vaše představa jakákoliv, věříme, že u nás si vyberete! Podlaha ovlivňuje celkový vzhled místností a dodává atmosféru vašemu domu. Při volbě podlahy proto vybírejte pečlivě. Jedná se o větší investici do domácnosti, proto je zapotřebí zvážit všechny důležité faktory, aby vám nová podlaha dělala radost a byla plně funkční. Zaměřujeme se na realizace podlah dřevěných, vinylových, laminátových, ekologických a marmoleum. Naše nabídka dále disponuje a schopni vám zajistit vybavení a realizaci nové designové koupelny, komerčních prostor, jako jsou kanceláře, jednací místnosti, haly a také schodiště a schody.

Záruční a pozáruční servis garantujeme jako součást každé realizace interiéru, ať už se jedná o jednotlivé místnosti či kompletní byty, domy či kanceláře. Profesionální servis v této oblasti zahrnuje odborné opravy nábytku či jiného vybavení interiéru, řešení jakýchkoliv vzniklých problémů.

Prodáváme a pro zařízení interiérů používáme pouze kvalitní produkty renomovaných domácích a zahraničních firem. Díky dlouhodobé spolupráci s našimi dodavateli jsme schopni Vám nabídnout zboží špičkové kvality za velmi výhodné ceny.

Při navrhování interiéru ctíme požadavky a priority našich zákazníků, tak aby výsledek vždy přesně odpovídal jejich vkusu a životnímu stylu.

Chcete si být jistí správností své investice a těšit se na výsledek? Potřebujete navrhnout funkční a praktický interiér? Pokud se vám hlavou honí právě tyto otázky, podívejte se na naši nabídku na webových stránkách www.cecetka.cz nebo se za námi zastavte na naší pobočce v Českých Budějovicích. Můžete si s námi dopředu sjednat schůzku a my vás pak provedeme nejnovějšími trendy v oblasti moderního nábytku, probereme vaše představy o bydlení a můžeme hned pustit do práce na vašem novém interiéru.

Svěřte se do rukou opravdového specialisty na interiéry. Jsme jedineční v osobním přístupu, snažíme se přemýšlet s vámi a pomáhat s navrhováním designu interiéru a zakládáme si na kvalitní práci.