Využijte dodatečné slevy 10 % na veškerý sortiment značky RAVAK! V objednávce stačí vložit kód ,,KOUPELNA,, a sleva je Vaše. Platí pouze tento týden.

Podlahy České Budějovice

Vítejte ve světě podlah, ČEČETKA s.r.o.! Řešíte, jakou zvolit podlahu do svého nového rodinného domu nebo si jen vylepšujete byt? Pokud potřebujete novou podlahu do obývacího pokoje, chodby, dětského pokoje, koupelny nebo kuchyně, zajisté si vyberete u nás. Jsme interiérové studio v jižních Čechách se sídlem v Českých Budějovicích a nabízíme nejen přes 1000 m2 výběru podlah, ale také kompletní sortiment pro vybavení interiéru domu a také jednotlivé kousky designového nábytku.

Upřednostňujete luxusní a kvalitní dřevěné podlahy? Nebo preferujete praktické výhody laminátových a vinylových podlah? Vyberte si u nás tu, která bude dokonale vyhovovat vašim potřebám a stylu. Naším předním dodavatelem podlah je firma Kratochvíl parket profi, s.r.o. KPP patří mezi přední dovozce podlahových krytin do České republiky, na Slovensko a Maďarsko. Společnost byla založena již v roce 1993. V současné době nabízí široké portfolio podlah a jejím společným ukazatelem všech nabízených podlah je vysoká kvalita, perfektní design a ekologická výroba.

Vybrat vhodnou podlahovou krytinu může být pro mnohé docela oříšek. S námi to ale zvládnete. Přemýšlíme, plánujeme a realizujeme s vámi. Téměř každá podlaha má jiný způsob a specifikaci pokládky, a také následnou péči o ni. Mezi nejoblíbenější podlahové krytiny mezi našimi zákazníky patří laminátové podlahy. Laminátové podlahy se dají přirovnat k plovoucím podlahám. Jejich největší výhodou je rychlá pokládka, velmi snadná údržba, vysoká zatížitelnost a neuvěřitelně velký výběr dekorů. Milovníci klasického dřeva si přijdou na své, když se rozhodnou do svého domu pro masivní prkna dřevěné podlahy. Dřevěná podlaha je příjemná na dotek, skvěle ladí s nábytkem, dodává domu teplo a příjemnou atmosféru. Dřevěná podlaha je rozhodně tou pravou volbou do rodinných domů. Řadu nesporných výhod mají také vinylové podlahy. Často jsou přezdívány jako „nejzdravější umělé podlahy“. Pokládka probíhá většinou lepením nebo klikáním. Dobře se udržují, jsou pružné, odolné a mají příjemný povrch. A protože na vzhledu záleží, ale neméně důležitá je pro vás, vaše okolí a životní prostředí také nezávadnost, najdete v naší nabídce ekologické podlahy. Inovované výrobní technologie u takovýchto podlah staví na přírodních a recyklovatelných surovinách. Výhodou ekologických podlah je jedinečný design a vysoká odolnost. Skvělým řešením pro rodiny s dětmi a s domácími mazlíčky je podlaha marmoleum. Vyniká vysokou mechanickou odolností, dlouhou životností a nenáročností na údržbu. Má přirozeně antistatický povrch, prach a nečistoty snadno odstraníte.

Na samotný závěr realizace podlahy přijdou na řadu podlahové lišty, interiérové profily, obkladové profily a lišty. Celý doprovodný sortiment naleznete také na našich webových stránkách https://www.cecetka.cz/podlahy/.

S výběrem vhodné podlahy vám rádi poradíme. Na podlahy od nás se můžete podívat zde: https://www.cecetka.cz/realizace/podlahy-2/. Podlahy od nás jsou kvalitní a dodají vašim místnostem dokonalý design. Vzorky jednotlivých podlah máme vystavené u nás na showroomu v Českých Budějovicích, kde nás můžete navštívit. Naši zaměstnanci vám poskytnou detailní informace a odbornou konzultaci. Sjednejte si schůzku u nás na showroomu nebo nám zašlete poptávkový formulář. Připravíme pro vás zajímavou nabídku na míru!