Využijte dodatečné slevy 2 % na veškerý sortiment značky RAVAK! V objednávce stačí vložit kód ,,KOUPELNA,, a sleva je Vaše. Platí pouze tento týden.

Stylové koupelny a kuchyně

Ráno dělá den! A kde každý z nás začíná své ranní rituály? Je to právě v koupelně a v kuchyni.
Na našem webovém portále a u nás na showroomu v Českých budějovicích najdete ukázky různých řešení a tipy, jak si stylově vyladit koupelnu a kuchyni. Dnešní moderní doba nabízí mnoho stylů a možností. Jde především o styly přírodní, provence, venkovský, mramorový, betonový, farmářský či skandinávský. Ale co je na tom všem nejdůležitější? Aby jste měli svou koupelnu a kuchyni především v tom stylu, který máte Vy nejraději, a ve kterém se Vy sami cítíte skvěle a pohodlně. 

Chcete pro svou rodinu jen to nejlepší? Snažíte se vybudovat útulný domov pro své nejbližší? Tak to by jste měli vědět, že nezvládnuté ladění a dekorování interiéru je jednou z nejčastějších chyb. Pak totiž přichází pocit, že výsledek není úplně to pravé ořechové a že neodpovídá Vaší vysněné představě. Jako kdyby v interiéru stále něco neladilo. Je toho v domácnosti příliš mnoho a nebo možná příliš málo. Domov je chladný, studený a neútulný. V bytě Vám není příjemně. Celý domov provázejí výrazné barvy a divoké kombinace stylů. Materiály k sobě ne a ne ladit. Jakou jen do kuchyně a koupelny zakoupit dekoraci? Jak docílit toho, aby Váš domov vypadal jako z časopisu? Zkrátka a dobře, začínají u Vás převládat smíšené pocity a někdy i rozpačitost nad celkovým dojmem? 

Není se čemu divit. Domov, ve kterém sousedí dřevěná přírodní kuchyně, barevný obývací pokoj, hned vedle červená kuchyně se zlatými doplňky a šedivá nudná ložnice, tak to bude vždy působit neuceleně a rozpačitě. I když jsou jednotlivé místnosti zařízené hezky, neznamená to, že jsou zařízeny vkusně a že k sobe interiéry místností ladí. Co místnost -  to jiný styl. S tím musíte něco udělat! Propojení místností si žádá komplexní přístup, promyšlené řešení a vyladění stylu. 

Od toho jsme tady my. Nechte to na nás.
Zařídíme pro Vás komfortně a pohodlně Váš domov, Vaši chalupu i Vaše rekreační sídlo.

Žijte nejen svá rána ve vyladěných interiérech. Ať jsou Vaše sny realitou.

ČEČETKA s.r.o. je jedno z největších interiérových studií v jižních Čechách. Rádi Vás u nás přivítáme. Jsme správným partnerem pro realizace kuchyňských linek na míru, široký výběr podlah, dveří, zařizovacích předmětů pro koupelny, obklady a dlažby.
Tel.: +420 724 501 020