Doprava zdarma od 15.000 Kč s DPH! Využijte nejlepší ceny na obklady a dlažby. Vinylové podlahy za vyjímečné ceny!

Obklady a dlažby RAKO

Sháníte obklady a dlažby pro Váš domov? Nebo jen vybíráte vhodný obklad k Vaší dlažbě v koupelně? Na našem e-shopu nabízíme stovky typů a vzorů obkladů a dlažeb, jak do interiéru, tak do exteriéru. V tomto článku bychom Vám rádi představili našeho hlavního, českého a špičkového dodavatele a výrobce obkladů a dlažeb – RAKO. Společnost RAKO je známá svou výrobou sanitární keramiky. RAKO je také velmi známé jako Rakovnické keramické závody, se sídlem v Rakovníku.

Zlaté české ručičky, to je jedním z mnoha přízvisek, které by Vás mohlo napadnout v souvislosti s firmou RAKO. Rakovnické keramické závody vznikly již v roce 1883, takže se na českém trhu pohybují už velmi dlouho. V současné době jde o rakouskou společnost LASSELSBERGER, která se řadí také k největším evropským výrobcům obkladových materiálů. Společnost je rozdělena do segmentů RAKO HOME, RAKO OBJECT, RAKO SYSTÉM a díky tomu, pokrývá veškeré potřeby všech zákazníků. Keramické obklady značky RAKO jsou součástí významných domů a prostorů nejen u nás, ale i v zahraničí. Všude prezentují tradici, preciznost a řemeslnou dokonalost, která svou krásu neztrácí ani po dlouhá léta. Drží si standardy a interiérové trendy. Firma RAKO nabízí obklady a dlažby na úrovni špičkového světového designu.

Kde se objevují klenoty značky RAKO? Tak například v hotelu Imperial v Praze najdete obklady této značky, a to nejen v kavárně. Navozují atmosféru Egypta a Orientu. Dále pak v Obecním domě v Praze nebo třeba ve Vile Tugendhat v Brně.

Proč u nás zakoupit právě produkty od značky RAKO?
1) Cenově jsou obklady a dlažby RAKO velmi přívětivé. Pohybují se přibližně od 200 Kč/m2.
2) Nabízejí mnoho druhů povrchů dlažeb a obkladů. Například hladké, lesklé nebo reliéfní. Vybere si opravdu každý z Vás.
3) Široký výběr rozměrů. Od nejmenších dlaždic 10x10 cm až po 80x80 cm.
4) Různorodost použití obkladů a dlažeb. Je možné je využít do kuchyní, koupelen, k bazénu, do technických místností, na podlahu i do exteriéru.
5) Nekonečná nabídka barev a odstínů sanitární keramiky.
6) Značka RAKO má své obklady a dlažby rozděleny do jednotlivých typů sérií. Což napomůže při navrhování a kombinování barev obkladů a dlažeb do kuchyně či koupelny. Sérií je nepřeberné množství. Zajisté alespoň některá zaujme právě i Vás. Mezi oblíbené série u našich zákazníků patří například série RAKO VIEN, POEM, BOA, SYSTEM, INDEX nebo FARO.

Jaké jsou trendy v obkladech a dlažbách na rok 2021?
Především jde o kombinování různých designů obkladů a dlažeb. Hitem jsou dlažby v imitaci mramoru nebo betonu s barevným obkladem, nebo s obkladem s dřevěným a tapetovým vzorem. Barvy roku 2021 jsou především šedá, betonová, bílá a hnědá v barvě dřeva.

Věříme, že jste se dozvěděli další užitečné informace o společnosti, dlažbách a obkladech RAKO. A také doufáme, že Vás článek přesvědčil o kvalitách dlažeb a obkladů RAKO, které si u nás můžete zakoupit. Pokud budete potřebovat pomoci s výběrem obkladů a dlažeb, neváhejte nás kontaktovat:

Tel.: +420 724 535 046 (Po-Pá 9 - 18 hod).

Nebo si u nás sjednejte schůzku přes naše webové stránky: https://www.cecetka.cz/

Můžete nám napsat i e-mail na: obchod@cecetka.cz