Využijte dodatečné slevy 2 % na veškerý sortiment značky RAVAK! V objednávce stačí vložit kód ,,KOUPELNA,, a sleva je Vaše. Platí pouze tento týden.

Profesionální chladicí a mrazicí zařízení

Chladící a mrazící technologie jsou jednou z nejdůležitějších potřeb při profesionálním vybavování gastronomických objektů a provozů. Každé takové chladící nebo mrazící zařízení má nemalý funkční, hygienický a především i ekonomický význam. Chladící a mrazící zařízení nám uložené potraviny a produkty zabezpečí před zkažením. Provoz každého zařízení, ať už chladící či mrazící techniky, je spojen se snižováním nebo udržováním nízké teploty uložených produktů až do doby prodeje, spotřeby nebo konzumace. Na trvanlivost každé potraviny má vliv především teplota, ale také vlhkost a pohyb vzduchu. 

Profesionální mrazící a chladírenské technologie jsou základem každého gastronomického zařízení, jsou využívány všude tam, kde je nutno skladovat potraviny, suroviny, polotovary v chladících nebo mrazících podmínkách, ale rovněž i pro zchlazování nebo zmrazení již hotových jídel. Můžeme říci, že vlastně všude, jelikož tyto podmínky splňují všechny restaurace, školní a podnikové, malé i velké jídelny, profesionální kuchyně, závodní kuchyně, různé gastronomické podniky, ale taky cukrárny, bufety, kavárny, bary, hotely, supermarkety, řeznictví, pekárny atd.

V našem sortimentu, na e-shopu ČEČETKA s.r.o. nabízíme spolehlivé a vysoce kvalitní chladicí stoly a mrazicí stoly. V kategorii chladicí stoly naleznete jak GN chladicí stoly, snížené chladicí stoly, tak i chladicí/ mrazicí stoly. Ve druhé kategorii mrazicích stolů pak naleznete nejlepší a kvalitní mrazicí stoly. Nabízíme chladicí a mrazicí zařízení od dánské rodinné společnosti TEFCOLD A/S. Zařízení je vždy kvalitní s vysokými standardy, jelikož jejich výroba je více než 30 let na trhu. Chladicí a mrazicí technologie zakoupené na našem e-shopu ČEČETKA s.r.o. jsou zaměřeny i na „ekologická zařízení“. Zařízení mají co nejnižší možnou spotřebu energie.

Sháníte profesionální a spolehlivé chladicí nebo mrazicí zařízení?
Objednejte u nás: Chladicí a mrazicí zařízení - ČEČETKA s.r.o. (cecetka.cz)

Nabízíme vysoce kvalitní zařízení pro chlazení nebo zmrazení surovin, potravin či jiných produktů a hotových jídel i v těch nejtěžších podmínkách.

Pokud budete potřebovat radu, při výběru profesionálního chladicího a mrazicího zařízení, neváhejte nás kontaktovat. Tel.: +420 724 535 046 nebo nám napište na: obchod@cecetka.cz