Doprava zdarma od 15.000 Kč s DPH! Využijte nejlepší ceny na obklady a dlažby. Vinylové podlahy za vyjímečné ceny!

Tipy na vánoční dárky pro domácnost

Domov je místem, kde se cítíme v bezpečí, máme možnost se uvolnit, odpočívat, cítit se pohodlně a dobře se postarat o své fyzické i psychické potřeby. K vytvoření příjemné atmosféry nám může pomoci i domácí vybavení. Jelikož se blíží čas Vánoc, přinášíme Vám tipy na praktické dárky do interiéru a do Vaší domácnosti. Kdy jindy vylepšit Váš domov, než právě na Vánoce? Funkčními dárky můžete obdarovat jak přímo Vaši rodinu, tak i blízké příbuzné.

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží. Připravili jsme pro Vás užitečné tipy na vánoční dárky do Vaší domácnosti. Podívejte se, co obsahuje náš vánoční seznam.

Prvním tipem od nás je - elektrický krb

Pokud chcete zútulnit Váš interiér něčím netradičním, toužíte po večerní relaxaci u krbu, ale klasický krb si dovolit nemůžete, pak pro Vás právě elektrický krb bude tím pravým vánočním dárkem. S elektrickým krbem si budete moci užívat každý večer dokonalý odpočinek. Elektrické krby se stávají stále populárnější, protože umí navodit stejný dojem, jako krby běžné. Pokud tedy bydlíte v bytě a nemáte komín nebo dostatek prostoru či financí, elektrický krb pro Vás bude tím správným řešením. Moderní elektrické krby v dnešní době nabízejí téměř stejné benefity, jako krby klasické. Vypadají skvěle a dokonale imitují hořící plamen.

Druhým tipem jsou - světla

Budiž světlo! Dávno jsou pryč doby, kdy byla sláva, když v každé místnosti visel jeden lustr a luxus byl završen nevkusnou lampičkou. Moderní technologie nabízejí naprosté skvosty, a pokud si dobře vyberete, dají právě světla, kráse našich interiérů, možnost skutečně vyniknout. Na našem e-shopu si můžete vybrat designová a moderní svítidla jak do koupelny, tak do kuchyně, obývacího pokoje i ložnice. Nabízíme také venkovní svítidla, LED pásky, Philips Hue i vánoční osvětlení.

Nový sporák - náš třetí dárek

Možná je čas Vánoc ideální dobou na výměnu sporáku. Vyměňte Váš starý sporák, který už dosluhuje, za nový a modernější. Sporák v sobě většinou kombinuje varnou desku a pečicí troubu, proto je při jeho výběru třeba důkladně zvážit preferované způsoby vaření a pečení. Na našem e-shopu ČEČETKA s.r.o. můžete vybírat hned z několika typů. Široká nabídka kvalitních sporáků od výrobců ALFA PLAM, TIM SYSTEM a BELLA THALIA jsou stálicí a nedílnou součástí našeho sortimentu. Při jejich vývoji a výrobě je dbáno zejména na jejich dlouholetou životnost. Jejich design je vyvíjen pro milovníky staré dobré klasiky a jistě najde zalíbení i u lidí, kteří dávají přednost klasice před módními výstřelky. Vaření na našich sporácích je ekonomické a při správném zacházení Vám vydrží sloužit po desetiletí.

Nadělte si nové dveře!

Interiérové dveře v dnešní době neslouží už jen k oddělení místností. Staly se hlavním prvkem, který doladí Váš design interiéru. Dveře otevřeme průměrně třicetkrát za den a zhruba deset tisíckrát ročně. To už stojí za to vybrat pěkné, kvalitní, bytelné, aby vydržely hodně dlouho.

Pátým tipem na dárek je koupelnový nábytek a doplňky do koupelny

V koupelně rozhodně nesmí chybět nábytek. Pokud stavíte a zařizujete novou koupelnu a nebo ji jen rekonstruujete, bude koupelna kompletně zařízena, až když do ní usadíte i ostatní nábytek. Jde o koupelnové skříňky a poličky, desky pod umyvadla, zrcadla, galerky a osvětlení. Koupelnový nábytek vybírejte ve stejném stylu, jako máte ostatní vybavení do koupelny, například vodovodní baterie, umyvadlo, vanu či sprchový kout. Naše nabídka koupelnového nábytku je pestrá - zahrnuje vše co potřebujete, až do nejmenších detailů. Díky koupelnovému nábytku získáte spoustu úložného prostoru, který Vám skvěle poslouží k uložení ručníků a čistících, mycích nebo kosmetických přípravků, takže se Vám nebudou v koupelně nikde válet. Koupelna bude zásluhou vhodně zvoleného nábytku působit čistě a uklizeně.

Pozornost věnujte také sprchovému příslušenství! Každý z nás si určitě rád dopřeje dlouhou horkou sprchu na prohřátí a relaxaci. Náš sortiment sprchy a příslušenství zahrnuje nabídku všeho potřebného. Vybrat si můžete ze sprchových a vanových setů, z velké nabídky ručních sprch, sprchových systémů, hlavových sprch, sprchových tyčí a držáků a nebo ze sprchových hadic. Chvíle ve sprše Vám může zpříjemnit i skleněná polička, kam si při mytí můžete odložit sprchový gel nebo šampon. Další oblíbenou vychytávkou jsou jednoháčky či dvojháčky na ručníky. Při vystupování ze sprchy máte osušku hned po ruce. Pro sušení ručníků nebo mokrého prádla je vhodné pořídit i držák na ručníky, kde můžete vše nechat doschnout. 

S nákupem vánočních dárků neotálejte. Všchny dárky můžete pohodlně objednat z pohodlí Vašeho domova zde: https://www.cecetka.cz/

Pokud budete potřebovat pomoct s výběrem - neváhejte nás kontaktovat: Tel.: +420 724 535 046 a nebo nám napište e-mail na: obchod@cecetka.cz