Doprava zdarma od 15.000 Kč s DPH! Využijte nejlepší ceny na obklady a dlažby. Vinylové podlahy za vyjímečné ceny!

Kuchyňské potřeby

Novinkou v našem sortimentu zboží jsou také kuchyňské potřeby. Sháníte vybavení do Vaší nové kuchyně? Pak si vyberte šikovné pomocníky na našem e-shopu. Najdete zde luxusní nerezové nádobí špičkové kvality a s nadčasovým designem, nepřilnavé nádobí v podobě pánviček a pekáčů, smaltované nádobí v tradičních českých dekorech, hrnce a rendlíky, porcelánové mističky i talíře, plastové výrobky, které se hodí pro každý den nebo plastové výrobky pro děti a také kuchyňské náčiní v podobě nožů, kráječů a celých sad nožů i s prkénkem.

Smaltované nádobí

Kvalitní smaltované nádobí zajisté potěší všechny hospodyňky. Nádobí nabízíme v různých designech. Moderní a nevycházející z módy jsou smaltované výrobky v provedení Capuccino, Cibulák, Červený puntík, Hnědý motýl nebo Exclusive. Smaltované nádobí je oblíbenou stálicí na českém trhu a jistě potěší milovníky klasiky, kteří upřednostňují decentní vzhled nádobí před nádobí s výrazným dekorováním. Smaltované nádobí je vysoce odolné a vydrží Vám na celý život.

Nerezové nádobí

Nerezové nádobí je nejuniverzálnější a v českých kuchyních nejrozšířenější. Nerez je v gastronomii vůbec nejpoužívanějším materiálem, a to nejen na výrobu nádobí, ale i například na spotřebiče. Spojuje v sobě totiž několik zásadních výhod - obstojnou tvrdost (tím i odolnost proti poškození), odolnost proti korozi (tím i snadnou údržbu a hygienu), snadné průmyslové tvarování a přijatelnou cenu. Nerezové nádobí dobře vypadá, má téměř neomezenou životnost a jeho údržba není ničím komplikovaná, snese i myčku nádobí. Ani náhodný pád na zem by neměl nerezové nádobí nijak poškodit a pokud se Vám podaří vnitřní povrch pánve nebo hrnce poškrábat, neztratí nádobí nic ze svých vlastností. Pokud nemá zvláštní rukojeti, bez potíží snese vysokou teplotu v troubě. Na našem e-shopu seženete nerezové nádobí od značek Mehrzer a Due Esse.

Nepřilnavé nádobí

Nádobí s nepřilnavým povrchem se těší stále větší popularitě. Může za to nejen rostoucí zájem o zdravý životní styl a s tím související přípravu zdavých pokrmů, ale i snadná údržba. Nepřilnavé nádobí zamezí nechtěnému přichycení potravin. Výhodou nepřilnavého povrchu je tedy nepřilnavost, aniž byste nádobí museli potírat velkou vrstvou tuku. Na našem e-shopu si můžete vybrat z širokého sortimentu pánví, pekáčů nebo třeba plechů na muffiny.

 

Porcelánové výrobky

Porcelán je jiný druh keramické hmoty, která má své výjimečné charakteristické vlastnosti. O jaké jde? Porcelán se vyznačuje především svou maximální pevností, bělostí a transparentností. Výhodou porcelánových výrobků je také vysoká mechanická odolnost, lze ho používat v mikrovlnné troubě i v myčce na nádobí, je odolný vůči teplotním šokům, odpovídá přísným hygienickým normám a v domácnosti najde své uplatnění nejen na jídelním stole, ale i jako vděčná dekorace.

Plastové výrobky

Z plastových výrobků doporučujeme dětské jídelní sady, které rozzáří každý dětský obličej a udělá mnoho radosti. Plastové výrobky a sady jsou vhodné pro každodenní stolování, dobře odolávají teplotám a lze je mýt v myčce.

Kuchyňské náčiní

Kategorie kuchyňského náčiní zahrnuje nejen kráječe, ale také celé sady nožů s prkénkem. Vsaďte na kvalitu a objednejte si kuchyňské náčiní na našem e-shopu. Nabízíme nože pevné, odolné, ostré jako břitva, které Vám budou dlouho a spolehlivě sloužit.

Veškeré kuchyňské potřeby můžete pohodlně objednat z pohodlí Vašeho domova zde: https://www.cecetka.cz/

Pokud budete potřebovat pomoci s výběrem - neváhejte nás kontaktovat: Tel.: +420 724 535 046 a nebo nám napište e-mail na: obchod@cecetka.cz