Doprava zdarma od 15.000 Kč s DPH! Využijte nejlepší ceny na obklady a dlažby. Vinylové podlahy za vyjímečné ceny!

Vestavěné skříně České Budějovice - nábytek na míru!

Zařizujete byt či dům nábytkem a hledáte nápady a řešení na míru? Nechte si sestavit úložné prostory dle dispozic vašich prostor a vašich možností. Do vestavěných skříní bude moci schovat nejen oblečení a další potřebné věci, ale také tím sjednotíte celkový dojem a vzhled vaší domácnosti. Všechny návštěvy pak budou koukat, jak promyšlený design domova máte. Hlavně vy sami se doma budete cítit příjemně a o to přeci jde.

Z čeho se skládá taková vestavěná skříň? Vestavěné skříně nejsou pouze desky. Při výběru skříně je dobré si všímat materiálu, ze kterého se bude skříň vyrábět. Materiál často propůjčuje celé skříni jednak barvu, ale také styl. Oblíbenými materiály na výrobu vestavěných skříní jsou obvykle laminátové dřevotřískové desky, dřevo a také zrcadla. Vestavěné skříně mohou mít i vlastní motivy a dekory. Vestavěné skříně se dále skládají ze dveří, ať už posuvných nebo pantových, z výplní dveří, rámů a také doplňků jako jsou police, držáky, šuplíky a šatní tyče.

Jaké kritéria zohlednit při výběru vestavěné skříně? V první řadě, je při výběru důležité vědět do jakých prostor skříň pořizujete. Vestavěné skříně se instalují snad do všech prostor domácnosti od předsíně, chodby, šatny, podkroví, ložnice, dětských pokojů, koupelen, ale také do obývacích pokojů. Často jsou největším nábytkem a dominantou místnosti. Proto koupi skříně nepodceňujte. Druhým kritériem ke zvážení je to, co ve skříni budete ukládat a kde na ni máte místo. Proto je potřeba znát velikost bytu či domu, počet pokojů a jejich velikost, počet osob v domácnosti a jejich potřeby. Jiné potřeby mají dospělí a jiné zase děti. Také je vhodné znát účel skříně, to co do ní chcete ukládat, bude to pouze oblečení? Nebo i věci na sport? Třetím bodem je barva skříně. Pokud je místnost či pokoj celkově světlý, můžete si dovolit umístění tmavší skříně. Jestliže do pokoje moc světla nedopadá, uděláte dobře, když pokoj rozjasníte světlou skříní. Pokud si nevíte rady, nic nezkazíte bílou či hnědou skříní. Tyto barvy se většinou hodí kamkoliv. Pokud budete volit jiné barvy jako jsou oranžová, zelená, modrá nebo fialová dbejte na to, aby i ostatní nábytek a doplňky ladily v těchto barvách. Do dětských pokojů se často barevné vestavěné skříně na míru vyrábějí a instalují. Aktuální trendy v dekorech skříní jsou stále a jistě na prvním místě matně bílé vestavěné skříně, druhou příčku si drží bílý lesk, světle hnědé skříně a barva cappuccino. Na dalších místech jsou oblíbené dekory u našich zákazníků dub, tmavě čokoládová a vestavěné skříně v kombinaci se zrcadly.

Plánujete pořízení vestavěné skříně na míru? Postupujte snadno a bez komplikací. Pokud k nám přicházíte již s jasnou představou, jak má vestavěná skříň vypadat, bude to o to jednodušší. Pokud představu nemáte, můžete se inspirovat zde, našimi realizacemi: https://www.cecetka.cz/realizace/vestavne-skrine/

Na naší pobočce v Českých Budějovicích si můžete předem sjednat schůzku. Naši kolegové a špičkový obchodníci s vámi proberou možnosti, rozměry, vzhled a vše co je potřeba pro realizaci vestavěné skříni. Finální podobu skříně si společně odsouhlasíte, následně vám vytvoříme vizualizaci a cenovou kalkulaci, abyste měli jasnou představu o tom, jak vaše vestavěná skříň na míru bude vypadat. Pak už práci přenecháte na nás, postaráme se o výrobu i dopravu a instalaci vestavěné skříně do vaší domácnosti. Garantujeme špičkovou kvalitu, eleganci i precizní provedení. S námi budete mít kvalitní vestavěnou skříň během pár dní a bez starostí. Schůzku si můžete sjednat přes náš web: https://www.cecetka.cz/ Navštivte náš showroom v Českých Budějovicích. Zakládáme si na kvalitní práci. Náš personál se vám bude věnovat a vybere s vámi vhodné řešení na míru vašich potřeb. Kontaktovat nás můžete i na telefonu: +420 724 501 020 (Po-Pá 9 - 18 hod). Nebo nám napište e-mail na: obchod@cecetka.cz