Doprava zdarma od 15.000 Kč s DPH! Využijte nejlepší ceny na obklady a dlažby. Vinylové podlahy za vyjímečné ceny!

Dřevěná koupelna

Plánujete novou koupelnu? Ať už chystáte rekonstrukci koupelny nebo právě zařizujete koupelnu novou, přinášíme Vám aktuální článek na téma: Dřevěná koupelna. Inspirujte se trendy koupelnou ve dřevěném designu. Vaše koupelna, která bude doplněna dřevěným koupelnovým nábytek, policemi, skříňkami a dekorací získá nádech přírody i elegance.

Pokud se v koupelně chcete cítit příjemně, je její vzhled důležitý stejně jako její praktičnost a funkčnost. Na poli designu se už dlouhou dobu těší velké oblibě dekor dřeva. Do koupelny vnese pocit tepla a zároveň ladí s téměř jakýmkoliv stylem.

Dřevěný dekor můžete do koupelny zakomponovat hned několika způsoby. Můžete sáhnout po obkladech a dlažbě imitujících dřevo nebo po přírodních doplňcích. Skvělou a oblíbenou volbou je i výše zmiňovaný koupelnový nábytek a koupelnové skříňky.

Jaké vlastnosti musí splňovat koupelnový nábytek?

Dřevěný koupelnový nábytek a skříňky volte vždy takové, které jsou určeny pro použití ve vlhkém prostředí koupelny. Jelikož se při koupání a sprchování uvolňuje do místnosti v koupelně mnoho páry a vlhkosti, je zapotřebí, aby byl nábytek odolný a vhodný do koupelnových podmínek.

Na našem e-shopu ČECETKA s.r.o. najdete dřevěný koupelnový nábytek například od značky JIKA, která používá HPL nábytkový povrch, který splňuje tyto vlastnosti. Nábytek od značky JIKA je vlhkuodolný. Dřevěný koupelnový nábytek od značky JIKA také vyniká v ABS hranách lepených PUR lepidlem, které jsou zároveň vysoce odolné proti mechanickému poškození.

Jaké dřevo vybrat do koupelny?

Dub

Na našem e-shopu si můžete vybrat koupelnový nábytek v příjemném dřevodekoru dub, který svým provedením s výraznou strukturou vzbuzuje dojem skutečného masivu. Elegantní jednoduchý design nábytku je nadčasový a potěší jak příznivce přírodního stylu, tak nadšence do minimalismu.

Jasan

Nabízíme také koupelnový nábytek a skříňky v dřevodekoru jasan, který vzbuzuje pocit opravdového dřeva. Působí jemným dojmem, díky němuž v koupelně vytvoří příjemnou relaxační atmosféru. Do koupelný vnáší harmonický design.

Jaké jsou další možnosti a typy dřeva v koupelně? Jde především o oblíbené dřevo ořech, třešeň a nebo satinové dřevo.

Při výběru se snažte typ dřeviny vhodně kombinovat se stylem a barvami ve Vaší nové koupelně. Trendem je oblíbená kombinace šedých obkladů a středně světlého dřevěného nábytku nebo i kombinace bílých obkladů a dlažeb s dřevěnými doplňky.

Věříme, že Vám náš článek pomohl. Potřebujete pomoc s výběrem koupelnového nábytku? Neváhejte nás kontaktovat: Tel.: +420 724 535 046 nebo nám napište na e-mail: obchod@cecetka.cz